Akülü Forklift İzmir

Özellikle iç mekanlarda depolanması gereken kolilerin kaldırılması, yükseğe kaldırılması için en önemli iş makinası haline gelen forkliflere ihtiyaç giderek artıyor. Akülü Forklift İzmir ve Çevre bölgelerinde, işletmelerde yükün insanlar tarafından kaldırılması, taşınması işlerini hem daha sağlıklı biçimde yapılmanın hem de zaman kazanmanın önünü açıyor. Çatallı istifleyici olarak da adlandırılan forkliftleri, taşımakta zorlanacağınız hemen her malzeme için kullanma avantajınız bulunuyor. Akülü yada dizel çeşitleri bulunan bu iş makinelerinde daha fazla model arayan İzmir firmaları en uygun çözümleri Fatih Vinç ile bulabilirler.

Akülü Forklift İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

İş güvenliğini ve insan sağlığını önemseyen her firmanın makina parkında forkliftler bulunmalıdır. Çünkü; forkliftlerle ağır yükleri bir yerden başka bir yere taşınma oldukça kolay hale getiriliyor. Beden gücü ile uzun sürede yada sağlıksız biçimde yapılacak işler hem kısa zamanda hem de daha hızlı biçimde yapılabiliyor. Akülü ve dizel forklift seçenekleri bulunurken iç mekan işlerinin vazgeçilmezi akülü forkliftler oluyor. Akülü forkliftler; daha sessiz ve çevreci çalışma yürütmesi sebebi ile tercih edilebiliyor. Depo sahalarında fazla gürültü olmadan ve ortamın daha temiz kalarak yüklerin yükleme, kaldırma, boşaltma işlerinin yapılmasını isteyen firmaların tercihi akülü forkliftler oluyor. Forklift kiralama hizmeti alanların 0,5 tondan 40 tona kadar yüklerini daha çevreci biçimde gerçekleştirmesi için akülü modeller en iyi seçim olacaktır. Fatih Vinç ile en son teknolojiyi kullanmakta olan akülü forklift İzmir ve çevre bölgelerinde modellerine ulaşabiliyosunuz. İzmir forklift kiralama konusunda artık uzman bir yardımcıya hem kiralama noktasında hem de personel desteği noktasında yakalamış oluyorsunuz. Deposuna stok yapacağı malzemesi olan her firmanın düşünebileceği forklift modeli olarak akülü forklifler daha avantaj sağlayacaktır.

İzmir forklift kiralama hizmeti dönemsel işlerinizde mali açıdan da sizi rahatlatacaktır. Sık sık bu iş makinelere ihtiyacınız bulunmuyor ise satın alma yoluna gitmek işletmenize mali yük getirebilir. Bunun yerine kiralama hizmeti almanız farklı alanlara işletmenizin yatırım yapabilmesinin de önünü açar. Fatih Vinç; bu tarz dönemsel forklift ihtiyaçlarına yönelik en iyi modellerini sunma ve müşteri memnuniyetini yakalama hedefi ileçalışan firmadır. Bu çalışmaları ile de tüm Türkiye’de yakaladığı başarıyı İzmir genelinde de yakalamaya başlamıştır.

Akülü Forklift İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir