Bursa Spider Vinç

Eklemli ve makaslı platform, vinç, forklift gibi ağır makina ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih edebilirsiniz. Sektörde kazandığı deneyim ve tecrübe ile müşteri isteklerini tam olarak karşılayan bir firmayız. Pek çok alanda ihtiyaç haline gelen platform, vinç ve forklift temini konusunda bir numarayız. Bu anlamda bursa spider vinç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Spider vinç modelleri çok yüksek alanlara uzanabilmektedir. Ucunda sepeti sayesinde personel güvenli bir şekilde çalışabilmektedir. Günümüz şartlarında dış cephe işçiliklerini güvenli bir şekilde yapabilmek için vinç veya platform gibi personel yükselticilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bizde bu ürünlerin satışı ve kiralanması konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Bursa Spider Vinç

İş sağlığı ve işçi güvenliği gibi konularda bu tür ürünlerin kullanımı zorunludur. İlkel ve eski yöntemlerle dış cephe çalışması yapmak hem çok tehlikeli, hem de yasaktır. Sahip olduğumuz ve sizlere sunduğumuz vinçlerin tüm bakımları yapılmaktadır. Kiralama öncesi gerekli olan test ve kontroller eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacı olan bursa spider vinç kiralaması konusunda bizi tercih edebilirsiniz. Vinç gibi ürünlerin maliyetleri çok yüksektir. Makinanın kendi satış fiyatı çok yüksektir. Sıfır ürün alımları için çok ciddi bir bütçe ayırmanız şarttır. Bu nedenle satın almak yerine kiralama seçeneğini ön planda tutuyoruz. İnşaat, dış cephe ve özelliklede temizlik firmalarının çözüm ortağı konumundayız. Her türlü dış cephe işlemlerinde spider vinçlerle işlem yapabilirsiniz. Kiralama seçeneğinin avantajları çok fazladır. Yüksek sermaye koymak durumunda kalmazsınız. Bakım ve onarım gibi giderlerle ilgilinmek zorunda kalmazsınız. Vinçlerin vergi, sigorta gibi giderleri aynı şekilde sizin sorumluluğunuzda olmamış olacaktır.

Vinç arızası gibi durumlarda firmamız yedek vinç temini yapmaktadır. Bu imkanda firmanızın işlerinin aksamaması için çok önemlidir.Her zaman sizinle olan ve her ihtiyacınızı karşılayan bir firmayız. Bu anlamda ihtiyacınız olan bursa spider vinç ürünleri için tek yapmanız gereken bizi aramak olmalıdır. Eski olmayan, kalitesi belli, gerekli test ve kontrolleri yapılmış ikinci el ürünleri siz değerli müşterilerimiz için sunmaya devam ediyoruz. İkinci el ürünlerde uygun fiyat ve avantajlı ödeme olanakları sizler için sunulmaktadır.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM :+90 (534) 359 35 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir