Dizel Eklemli Platform Kiralama

Dizel Eklemli Platform Kiralama

Dizel Eklemli Platform Kiralama konusunda; Yüksekte daha güvenli bir şekilde çalışmak önemlidir. Bunun için hem yetkililer, hem de çalışan personeller bu konuya önem vermeleri gerekmektedir. Güvenle ve rahat bir şekilde çalışabilme olanağı için geliştirilen eklemli platformlar, her koşulda kullanıma sahiptir. İhtiyacınız durumunda dizel eklemli platform kiralama için platform kiralama firmaları iletişim kurabilirsiniz. Eklemli platformlar yapıları ve özellikleri gereği pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir.

Dış cephe alanlarında yapılan çok sayıda işlem vardır. Cephe kaplama, mantolama, boyama, cam işleri, temizlik ve benzer diğer işlemlerde platform önemli bir ihtiyaçtır. Bunun yanında çatı montajı noktasında da bu ürüne ihtiyaç vardır. Spor salonları, stadyumlar, kongre salonları ve benzer diğer binaların iç çatı işlemlerinde eklemli platformlar olmazsa olmaz bir durumdadır.

Haulotte Dizel Eklemli Platformlar

Kullanımı çok kolaydır. Tekerlekli ve personel yükseltici platform kısmı katlanır durumdadır. Katlanabilir özelliği sayesinde dar ve alçak iç mekan alanlarına kolayca girebilmektedir. Her alanda ihtiyacınız olabilecek dizel eklemli platform kiralama hizmeti için pek çok firma seçeneğiniz olacaktır.

Bu firmalar dilerseniz saatlik, isterseniz de günlük olarak bu hizmeti verebilmektedir. Bunun dışında uzun vadeli kiralama olanağını da vardır. En çok inşaat firmalarının ihtiyacı olan bir üründür. Satın almak yerine, kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kiralama seçeneğini tercih etmenizin sayısız avantajı mevcuttur.

Dizel Eklemli Platform Kiralama mı? Satın Alma mı?

Yaptığınız veya başlayacağınız projenin ciddi bir maliyeti olacaktır. Platform ihtiyaçlarınızı kiralama metodu ile karşılayarak proje maliyetinizi ciddi oranda azaltabilirsiniz. Her projede ilk yatırım maliyeti bulunmaktadır. Bunun için bazı demirbaş ürünlere önemli ödemeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Eklemli platform da önemli bir ihtiyaçtır. Satın almak yerine kiralama yöntemi sizi belli maliyetlerden kurtaracaktır.

Bu tarz ürünlerin depolama, nakliye, bakım ve sigorta gibi maliyetleri vardır. Ancak, ihtiyacınız durumunda dizel eklemli platform kiralama sayesinde bu maliyetlerden de kurtulmuş olursunuz. Kiralama hizmeti veren firmalar size her konuda destek olacaktır. Yapmanız gereken sadece ihtiyaçlarınızı net olarak belirlemektir. Projenize uygun olan en iyi eklemli platformlar bu firmalarda sizleri bekliyor olacaktır. Hem maliyet, hem de iş güvenliği açısından eklemli platform kiralama yöntemi en doğru seçenek olacaktır.

Genie Z-51 Dizel Eklemli Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

5 thoughts on “Dizel Eklemli Platform Kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir