Dizel Makaslı Platform İzmir

Kiralık Platform arayışında olan firma ve kuruluşların seçimlerini; ağırlık taşıma kapasitesi, çıkabilecek yükseklik ve güvenlik gibi özellikler etkiliyor. Makaslı platformlar bu noktada ilk tercih edilen modeller arasına giriyor. Özellikle dış mekanlarda çalışmalar yapılacak ise bu işlerinizde daha başarılı olan dizel makaslı platform İzmir ön plana çıkıyor. İzmir Platform kiralama işinizde uzman desteği, personel desteği ve daha geniş model seçeneklerinin olduğu bir makina parkı beklentileriniz varsa bunu Fatih Vinç karşılayacaktır. Artık İzmir Bornova’da açılmış olan Fatih Vinç şubesi Platform kiralamadaki profesyonel tecrübesini İzmir ve ilçelerine de yansıtmaya başladı.

Dizel Makaslı Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

3  ile 20 metreye kadar yükseğe çıkabilmesi, ağır yük kapasitelerine de hizmet verebilmesi, iş güvenliği için kaza risklerine karşı otomatik tedbir alabilen özellikleri sebebi ile makaslı platformları en fazla tercih edilen seçenek oluyor. Akülü ve dizel makaslı platform seçenekleri arasından ihtiyacına yönelik olarak seçim yapmanız gerekiyor. İhtiyacını belirlemek, hangi modeli tercih edeceğinizi tespit etmek için dahi Fatih Vinç İzmir ile irtibata geçebilirsiniz. İhtiyaç tespiti sonrasında fiyat teklifi isteyerek bütçenizi daha iyi yönlendirme yapabilirsiniz. İzmir Platform kiralama işiniz için uzman personel desteğini Fatih Vinç ile karşılayabileceğini unutmamalısınız. Dış mekanlarda çalışma yapmanız gerektiğinde ve ağır yükleri güven içerisinde yüksek yerlere ulaştırmanız gerekiyorsa dizel makaslı platform size en uygun olan seçim olabilir.

Engebeli arazileri olan inşaat sahalarında dahi güven içerisinde bu modelleri kullanma olanağınız bulunuyor. Hinova, Genie, Houlotte, SkyJack, Dingli JCPT, HAB, Holland gibi pek çok dünya markası dizel makaslı platform izmir modelini Fatih Vinç makina parkında görebilir ve işiniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Bina dışı temizlik işinde, belediyelerin ağaç düzenlemelerinde, afiş yada süsleme işlerinde bina dışı tamir yada tadilat işlerinde dizel makaslı platformlar gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

İzmir Platform kiralama işinizde model seçimi, uygun fiyat, güvenlik gibi etkenlerin yanında gerekli desteği her an yanınıza alabilmeniz de büyük önem taşıyor. Türkiye çapında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile en büyük Platform kiralama firmaları arasına girmiş olan Fatih Vinç, artık İzmir geneline de açmış olduğu şube ile hizmetlerini ulaştırıyor.

Dizel Makaslı Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir