Eklemli Platform İzmir

Eklemli Platform İzmir

Eklemli Platformlar

Ağır yükleri yükseğe kaldırma gereksinimi duyduğunuzda en güvenli yollardan biri olarak vinç görülür. İşletmelerin vinç gereksinimini karşılamak, satın alma yapıldığında oldukça maliyetli olabilmektedir. Dönem dönem ihtiyaç duyulan vinç için kiralama yoluna gitmek maliyet açısından avantaj getirebilir. Tüm Türkiye geneline Platform kiralama hizmeti vermekte olan Fatih Vinç artık İzmir bölgesinde de ihtiyacı olan firmalara uygun fiyatlı çözümler üretiyor. Çeşitli Eklemli Platform v.b makine parkı ile müşterilerine farklı seçenekler sunarak hizmet vermektedir.

Fatih Vinç ürün seçenekleri içerisinde her zaman kaldırma teknolojisinde en verimli biçimde kullanılan platformları tercih ederken bunlar arasında eklemli çeşitlerine de yer veriyor. Eklemli platformlar, boyut olarak ufak oması ve kaldırma uzunluğu olarak daha uzak noktalara yük kaldırabilmesi sebebi ile tercih sebebi oluyor. Bunun yanı sıra tercih sebeplerinin bazında eklemli platformların büyük platformlara göre şantiyelerde ve çalışma sahalarında hareket kabiliyetlerinin daha yüksek olması gösterilebilir. Eklemli platform; 12 metreden 48 metreye yükselebilen 300 kg kapasiteli sepeti ile öne çıkarken akülü, dizel ve şasili çeşitleri vardır. Platform ile ilgili işlerinizde tercih edebileceğiniz bu platformlar, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen ve kendinden yürüyüş özelliği olan modellere de sahiptir.

Eklemli Platform Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Bir çok alanda en sık kullanılan eklemli platformlar, 4 metreden 46 metreye kadar varan yatay uzatmalara sahiptir. Eklemli platform modelleri iş güvenliği açısından da ekstra seçenekler sunarken acil durdurma butonları ile tasarlanmışlardır. 10 tona kadar ağırlığı olmasından dolayı eklemli platformları dış ortamda ve kötü hava koşullarında bile kullanma olanağınız bulunur. Eklemli Platform İzmir ve çevre bölgelerinde ihtiyacı olan firmalar şantiyelerinde, bina dış cephe işlerinde, köprü onarımlarında, bina dış cam temizliğinde gönül rahatlığı ile platform kiralamaya yönelebilirler.

Eklemli Platform İzmir kiralama işinizde üstün manevra kabiliyeti, standart kapılardan dahi geçebilecek boyutları  ve üstün iş güvenliği tasarımları ile eklemli platform seçeneğini kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Fatih Vinç ile kiralama hizmeti alacağınız ürünlerinde acil durum butonları olduğunu ve kaldırma sırasında oluşabilecek tehlikelere karşı operatörleri korumak için tasarım yapıldığını unutmamalısınız. Bu özellikleri eklemli platformları en güvenlikli platformlar arasına yerleştirmektedir.

JLG Eklemli Platform Tanıtım Videosu


Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Manlift Ürünleri konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Eklemli Platform ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir