Eklemli Platform Kiralama

Eklemli Platform Kiralama

Eklemli Platform Kiralama konusunda; Özellikle dış cephe çalışmaları başta olmak üzere bazı iç cephe işlemlerinde de ihtiyaç olan personel yükseltme işlemine verilen isimdir. Çalışanların yapması gereken işleri güvenli bir şekilde yapabilmelerini sağlayan ve piyasada eklemli platform kiralama olarak sunulan bu makineler oldukça önemlidir. Personel yükselticilerdir. Platform sektöründe önemli bir yeri vardır. Tüm dış cephe çalışmalarında olmazsa olmaz bir durumdur.

Bir binanın dış cephesinde yapılması gereken işlemler her zaman için risklidir. Ancak, eklemli platformlar sayesinde belli bir yüksekliğe kadar yükseltilmekte ve işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. En büyük özelliği güvenli olmasıdır. Sepet şeklinde olan personel kabini sayesinde hiçbir risk oluşmaz.

Haulotte Eklemli Platform

Her zaman ve her yerde tercih edilen araçlardır. Herhangi bir işlem için bu makineyi satın almanız gerekmiyor. Saatlik, günlük veya daha uzun süre ile eklemli platform kiralama imkanınız mevcuttur. Bu sayede çok daha ekonomik şartlar altında ve hiçbir risk barındırmadan işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Özellikle dış cephe işlemleri yapan firmaların bu platformları kesinlikle kullanmaları gerekmektedir.

İş güvenliği ve işçi sağlığı kanunlarına göre olası olumsuz durumlar karşısında çok ciddi yaptırımların ortaya çıkacağını bilmelisiniz. Bu nedenle hiçbir şekilde risk almamak ve her şeyi eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir.

Platform kiralama hizmeti veren firma sayısı oldukça fazladır. Günümüz koşullarında inşaat sektörü çok hızlı bir ivme kazanmıştır. Özellikle büyük şehirlerde inanılmaz bir dönüşüm yaşanmaktadır. Bu anlamda eklemli platform hizmetlerinin önemi de çok fazla artış göstermiştir. Bu ürünlere ihtiyaç duyduğunuzda bazı standartların varlığına dikkat etmenizde fayda vardır, projelerinizde ve şantiye alanlarında yada farklı bölgelerde Dizel ve Akülü modellerinden tercih yapmalısınız.

Eklemli Platform Çeşitleri

Farklı boy ve ölçülerde bulunmaktadır. Bu anlamda eklemli platform kiralama hizmeti veren firmaların her ihtiyaca yönelik farklı ürünleri bünyesinde bulundurmaları şarttır. Manlift ürünlerinin Pek çok türünden bahsetmiştik. Makaslı, dikey, çekilebilir, eklemli, teleskopik, paletli, römörklü, araç üstü kullanılabilen türleri mevcuttur. Sizde tüm dış cephe çalışmalarınızda bu platformları tercih etmelisiniz. Her zaman risksiz bir çalışma yapılmalı ve güvenli bir şekilde işlerinizi tamamlamalısınız. Bu sayede amaçlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Haulotte HA16RTJ Eklemli Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir