Forklift İzmir

İş yerinizde her yükün insanlar tarafından kaldırılması, taşınması hem sağlık problemleri ortaya çıkarabilir hem de zamanın kötü kullanılmasına neden olur. İşte bu zaman, sağlık problemlerinin önüne geçerek para kaybetmenizi engellemek için pek çok teknolojik imkan bulunuyor. Bunlardan biri de çatallı istifleyici diye de ifade edilen fortlifler oluyor. İnsanların taşıyamayacağı kadar ağır yükleri bir yerden başka bir yere taşınmak gereksinimi ile ortaya çıkan fortlifler, işletmelerin en büyük yardımcısı konumuna geldi. Elbette satın alma yerine kiralık fortlift seçeneği de önemli bir avantaj olarak duruyor. İzmir fortlift kiramada uzman firma Fatih Vinç’e danışmadan karar vermeyin.

Forklift İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Taşıma kapasitesine bağlı olarak İzmir ve ilçelerinin her tülü fortlift gereksinimleri Fatih Vinç tarafından karşılanabilir. 0.5 tondan 40 tona kadar taşıma kapasitesine sahip fortlift izmir kiralama hizmeti veriliyor. Kısa mesafe yük taşımalarında işletmelerin vazgeçilmezi haline gelen akülü yada dizel motorlu fortlift seçeneği bulunuyor. İzmir firmaları artık kamyon yüklemelerinde, depo içi mal taşımalarında teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanırken fortlift izmir kiralama ile maliyetlerinde önemli kazançlar elde edebilecekler. 10 km üzerinde hız yapılamayan fortlifleri; sanayi sahanızda depolama bölümünde stoklamada büyük bir yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Ağır malzemeleri yüklemek, taşımak ve boşaltmak için şantiyelerde, limanlarda, depolarda da bu makineler tam bir can simidiniz olacaktır. Satın almayı da düşünebileceğiniz cihazları, dönemsel ihtiyaçlarınızda fortlift kiralama yaparak işletmenize önemli maliyet avantajları da sağlayabilirsiniz. İzmir kiralık forklift gereksinimlerinde en büyük yardımcı bol model alternatifi ile Fatih Vinç oluyor. Foklift desteği yanında operatör desteğini de müşterilerine sağlıyor.Kurumunuzun ağır malzemelerini indirip kaldırılması ve sevkıyatı gerekiyorsa size en faydalı olabilecek ilk iş makinası foklift olacaktır. Kamyon yüklemeleri ve boşaltmalarının vazgeçilmezi olmuştur.

Forklift Kiralama ve Teknik Servis İletişim

Çalışmalarınızı yürütmek için 5-10 kişinin çalışması gerektiği durumları forklift ile 1-2 saat gibi kısa sürelerde hızlıca çözüm sağlamaktadır. Forklift izmir ve çevre bölgelerinde kiralama konusunda hem geniş makina parkı, hem uzman personel desteği ile Fatih Vinç’ten fiyat istemeden karar vererek kiralama yoluna gitmesinler. Forklift kiralama için ayıracağınız bütçeyi de yaşayabileceğiniz sorunları da daha aza indirebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Forklift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir