Kiralık Ahtapot Platform

Kiralık Ahtapot Platform

Ahtapot Platform ürünlerimiz makine parkımızda Teupen, Hinowa, Cela ve Dino Lift markalarının son teknoloji ürünleri ile dilediğiniz boyutlarda temin edebilirsiniz.; İş güvenliği ve işçi sağlığı her şeyden önce gelen bir ihtiyaçtır. Bununla ilgili çeşitli kanunla ve yönetmelikler vardır. Her türlü ticari firmalar bu kanunlara uymak durumundadır. Belkide en riskli çalışma alanları yüksek yerlerde yapılan işlemlerdir. Bu işlemlerde riski en aza indiren ve ihtiyacınız olan kiralık ahtapot platform için platform kiralama firmaları faaliyet göstermektedir. Farklı ihtiyaçları karşılamak adına geliştirilen pek çok platform sistemi mevcuttur. Kiralama hizmeti veren ilgili firmalar bu seçenekleri sizler için sunmaktadır. Hem dış, hem de iç mekanlarda kullanımı olan ürünlerdir. Bu işleri yapan firma ve proje sahipleri için olmazsa olmaz bir niteliktedir.

Teupen Ahtapot Platform

İnşaat firmalarının vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri durumundadır. Çalışan personellerinizin güvenliğin, sağlamak, işlerinizde olası kazaların önüne geçmek ve aynı zamanda verimli bir şekilde işlerinizi yapabilmek adına çok önemlidir. Farklı zamanlarda ve çeşitli işlerde ihtiyacınız olduğunda kiralık ahtapot platform hizmeti veren firmalar ile iletişim kurabilirsiniz. Geliştirilen bu makinaların benzersiz özellikleri vardır. İstenilen seviyelere personellerin yükseltilmesini sağlamaktadır. Sağlam demir düzeneği ve katlanabilir özelliği ile çok güvenilirdir. Uç noktasında bir veya birden fazla personeli aynı anda taşıyabilecek kabin şeklinde sepeti bulunmaktadır. Zemini ve etrafı kapalıdır. Bu nedenle hiçbir risk barındırmaz. Bu ürünlerin CE ve EN 250 belgesine sahip olması gerekmektedir. Uluslar arası standartları olan ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Bakım ve onarımlarının yapılmış olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Olası her türlü iş kazasını önlemek adına çok faydalıdır.

İşleriniz, projeniz ve firmanız adına önemli bir kazanç olacaktır. Satın almak ciddi bir maliyet yükü oluşturacaktır. Bunun yerine her zaman için kiralama seçeneği çok daha isabetli bir yöntem olacaktır. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı kiralık ahtapot platform firmaları ile giderebilirsiniz. Kiralama yönteminin size ve firmanıza sağlayacağı avantajları belirtmemizde fayda vardır. Öncelikle kiralama firması ile yapacağınız sözleşme ile pek çok riski ilgili firmaya yüklemiş olacaksınız. Bunun yanında satın alma gibi yüksek bir maliyetten kurtulmuş olacaksınız. Bu tarz makinaların sigorta ve bakım masrafları çok fazladır. Kiralama sayesinde bu tür maliyetlerden de kurtulmuş olacaksınız.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

2 thoughts on “Kiralık Ahtapot Platform

  1. serhan Reply

    Merhaba. SİNOP Merkezde 5 Bin Tonluk Gemiye Kırma kaya taş yüklenecek. toplam miktar 900.000 ( dokuz yüz bin ton )
    bu kayaları yüklemeye yeterli büyüklükte ahtabot vinciniz mevcut sa bu konuyla alakalı bilgi için iletişime geçebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir