Kiralık Dizel Eklemli Platform

Kiralık Dizel Eklemli Platform

Kiralık Dizel Eklemli Platform konusunda; İş kazası riski çok ve çalışılabilmesi normal fiziki koşullara göre çok zor olan yüksek seviyelerde her zaman gerekli olan ürünlerdir. Bu seviyelerde çalışması gereken personelleri yükselten bir platformdur. Bu anlamda ihtiyacınızı kiralık dizel eklemli platform ile karşılamanız en doğrusu olacaktır. Şunu en başından belirtmemiz de fayda olacaktır. Bu tür ürünlerin kullanılması zorunludur. Farklı ve riskli başka yöntemlerle çalışmalar yapabilirsiniz. İşlemlerinizi bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ancak, olası riskleri her zaman için düşünmek ve değerlendirmek durumundasınız. Bu nedenle yüksek seviyelerde çalışmak için kesinlikle eklemli platformları kullanmanız gerekecektir. Çalışan personeller amatör yöntemlerle bu işi yapmamalıdır. Firma ve proje sahipleri bu noktada en fazla sorumluluğu olan kişilerdir. Gerekli olan güvenlik önlemlerinin alınmaması gibi durumlarda her zaman büyük yaptırımlarla karşılaşılmaktadır.

Haulotte – Dizel Eklemli Platformlar

İnşaat firmalarının en büyük dostu olan bir üründür. Bu projelerin ilk yapım aşamasından çatı sistemine kadar pek çok önemli aşama mevcuttur. Bu aşamaların yapılmasında olmazsa olmaz ürün kiralık dizel eklemli platform ihtiyacı olacaktır. İnşaat firmaları için en kestirme yöntem kiralama olmalıdır. Genellikle tüm firmalar kiralama yöntemini tercih etmektedir. Bunun pek çok nedeni bulunmaktadır. Her inşaat firması kar amaçlı iş yapmaktadır. Amaçlanan kar miktarına ulaşabilmek içinde proje maliyetlerini asgari düzeye indirme gerekir. İşte bu nedenle ilk yatırım maliyetlerini azaltmak çok önemlidir. Satın almak yerine kiralamak çok daha isabetli olacaktır.

Satın Alma mı? Kiralama mı?

Pek çok firma gibi sizde kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız bu tür makinelerin depolama maliyeti olacaktır. Bu makinelerin her yıl düzenli sigortalarını yaptırmanız gerekecektir. Zamanı geldiğinde tamir ve bakım gibi giderler çok büyük maliyettir. Tüm bu giderlerden kurtulmanın tek yolu kiralama olacaktır. Satın almak yerine kiralama çok daha karlı bir seçenektir.

Dizel eklemli platformları ilgili firmalar üzerinden dilediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Bu anlamda kiralık dizel eklemli platform ihtiyacınızda ister günlük, isterseniz de aylık olarak kiralama yapılabilmektedir. Çok daha uzun vadeli kiralama işlemleri de yapılabilmektedir. Tüm sorumluluk kiralayan firmaya ait olacaktır. En güvenilir ve riski en az olan yöntem budur.

Haulotte 41 Metre Dizel Eklemli Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir