Kiralık Dizel Makaslı Platform

Kiralık Dizel Makaslı Platform

Kiralık Dizel Makaslı Platform konusunda; Yoğun çalışma saatlerine sahip olan üretim alanlarında öncelik güvenlik olmaktadır. Çalışanların güvenliğini tehlikeye atmayacak çalışırken kendilerini risk altında hissettirmeyecek mekânların temin edilmesi ve bu alanda farklı sistemlerin kullanılması önemlidir. Örneğin iç ve dış mekân fark etmeksizin metrelerce yukarı sorunsuzca ulaşmak için kiralık dizel makaslı platform tercih edilmektedir. Bu sayede firmalar hem maddi kar sağlamakta hem çalışanlarının hayatlarını tehlikeye atmamakta hem de işlerin daha hızlı şekilde bitmesini sağlamaktadırlar. 5.5 metre, 8 metre, 10 metre, 18 metre, 15 metre, 22 metre, 17 metre gibi ihtiyaca uygun yükseklik sağlayan dizel ve akülü makaslı platformlar bulunmaktadır. Kiralanma süreleri ihtiyaca göre ayarlanma yapılabilmekte, fiyatlarda bu sürelere uygun şekilde ayarlanmaktadır.

Dizel Makaslı Platform

Normal şartlarda ulaşılması oldukça zor olan alanlara kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan bu teknoloji harikası sistem sayesinde şimdilerde inşaat, mühendislik ve mimar sektörü işlerini kolay şekilde halletmektedir. Örneğin cami, otel, üst geçitlerin onarımları, statlarda çıkan sorunlar ya da yapım aşamalarında oldukça işe yarayan makaslı platform şimdilerde olmazsa olmazlar listesinde yer almaktadır. Maddi olarak düşünen ve farklı ölçülerdeki platformlara ihtiyaç duyan firmalar satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedirler. Yapılacak olan işlerde ihtiyaç duyulan ölçülere göre kiralık dizel makaslı platform imkânını tercih ederek işlerini bitirene kadar belirli süreler kiralamalar yapılmaktadır. Ulaşılmaz alanlara ulaştıran bu özel sistem elbette yalnızca bu işlerde kullanılmamaktadır.

Nerelerde Kullanılır?

Şimdilerde her gün bir yenisi çekilen dizi ve film setlerinde dış mekânlarda veya iç mekânlar da yapılan çekimlerde gerekli olan ışıklandırma ve ses sistemleri için makaslı platform kullanılmaktadır. Bu özel makine içerisinde yerleştiren kamera, ses sistemleri ve ışıklandırma ürünleri devrilme ve yıkılma gibi korkular olmadan rahatlıkla hareket ettirilmektedir. Bu özel makinalar kullanılırken denge sorununun ortadan kalkması kullanan kişilerin kendilerini güvende hissetmeleri makinaların tercih edilmesinin ilk nedeni olmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan ve kendini güvenli hissederek işlerin yapılması sağlayan makinalar için kiralık dizel makaslı platform imkânlarından faydalanabilirsiniz. Kiralamalar sonrasında yaşadığınız kolaylık sizlerin bu makinaları her daim kullanmanıza neden olacaktır.

Haulotte 12DX Dizel Makaslı Platform Ekipman Video Tanıtımı

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir