Kiralık Eklemli Platform

Kiralık Eklemli Platform

Kiralık Eklemli Platform konusunda; Yüksek katlı binaların dış cephe çalışmalarında olmazsa olmaz bir üründür. Dizel Eklemli Platform ve Akülü Eklemli Platform olmak üzere iki çeşidi vardır. Bu anlamda kiralık eklemli platform ihtiyaçlarınızı ilgili firmalardan karşılayabilirsiniz. Kullanım alanı çok fazladır. Hem dış, hem de içi alanlarda kullanımı şarttır. Normal fiziki şartlarda personellerin ulaşamayacağı noktalara eklemli platformlar sayesinde kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Hızlı ve güvenlidir. Eklemi sayesinde katlanır olabilmekte ve her türlü kapalı alana kolaylıkla girebilmektedir. İç çatı yapımı, tamiri, bakım ve onarımı gibi işlemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Pek çok kanun ve kurallara göre bu platformların kullanılması şarttır. Özellikle iş güvenliği ve işçi sağlığı yönetmelikleri gereği bu platformların kullanılması zorunludur.

Kiralık Eklemli Platform ve Teknik Servis Hizmetleri

Haulotte Eklemli Platform

Olası iş kazalarını önlemek için en ideal araçtır. Teknolojik bir üründür. Dijital kumanda kabininden kontrol edilir ve belli bir yüksekliğe kadar uzanabilmektedir. Satın almak önemli bir maliyettir. Bunun için kiralık eklemli platform hizmeti veren firmalara yönelmeniz çok daha doğru olacaktır. Kiralama hizmeti veren firmalar saatlik veya günlük olarak platformları sizlere sunmaktadır. Hem eklemli platform, hem de kullanıcısı ile birlikte bu hizmet sağlanmaktadır. Her türlü inşaat yapımında gerekli olan bir araçtır. Bir çözüm ortağı olarak değerlendirilebilir. Dizel yakıtla çalışan türleri daha fazla tercih edilmektedir. Akülü olanlarının da kullanımı bulunmaktadır. Bu ürünleri saatlik veya günlük kiralayabileceğiniz gibi, aylık veya yıllık da kiralayabilirsiniz. Kiralama yöntemi ile projenizin maliyetini düşürebilirsiniz. İlk yatırım sermayesi ödemek zorunda kalmazsınız. Depolama, sigorta gibi maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız. Farklı seçenekler içinden projenize uygun olanı tercih edebilme olanağına sahip olursunuz.

Kiralama işlemi öncesinde bazı konuları belirlemeniz gerekir. Bu anlamda kiralık eklemli platform ürünlerimizi inceleyerek ihtiyacınız durumunda projeleriniz de detaylar önemlidir. Maksimum çalışma yüksekliği, çalışma alanlarının genişliği, açık alan ve kapalı alan çalışma durumu gibi durumları belirlemeniz gerekir. Bunun gibi diğer detayları netleştirdikten sonra uzman olan eklemli platform kiralama şirketlerine başvurabilirsiniz. İlgili firmalar ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en doğru ürünü seçmenizde yardımcı olacaktır. Bu sayede işleriniz güvenle ve zamanında bitmiş olacak ve de kazançlı çıkarak hedeflerinize emin adımlarla ulaşmış olacaksınız.

Haulotte HA20RTJ Pro Eklemli Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir