Kiralık Manlift İzmir

Kiralık Manlift İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri

Geniş bir kullanım alanına sahip olmasından dolayı çok farklı firmalar tarafından kullanılan iş makinelerinden bir tanesi de manlift araçlarıdır. Personel yükseltici olarak da yaptığı işlem ifade edilmektedir. Bu yükseltici konumu farklı uzunluklarda olmasından dolayı modelleri de değişkenlik göstermektedir. 8 metreden başlayarak 20 metreye kadar yükseltebilen modellere sahiptir.  Bununla birlikte sahip olduğu donanımsal özellikleri bakımından da ayrışmaktadır. Kiralık manlift İzmir gibi gelişmiş sanayi şehirlerinde bulunan firmaların temelde kullandığı araçlardandır. Bunun yanı sıra birçok fabrika ve mağazalarda da kullanımı görülmektedir. Özellikle yapı marketlerde akülü motorlu manlift araçlarının önemli bir yeri vardır. Sadece ürün yerleştirme ya da indirme olarak da düşünülmesi yanlış olmaktadır. Manlift araçları sayesinde üst bölgelere ürün bırakmanın yanı sıra, onarım işlemleri, bakım işlemleri boyama işlemleri, tamirat işlemleri, temizlik işlemleri de yapılabilir. Sizde Manlift Kiralama hizmeti alarak bir çok sektörde ve alanda bu makineler ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Birçok temizlik şirketi tarafından kullanılmasının dışında belediyeler tarafından da seçim dönemlerinde tercih edilmektedir. Çok daha kolay bir şekilde afiş asımı mümkün olmaktadır. Kiralık manlift İzmir başta olmak üzere Ege şehirlerinde yaygın bir kullanıma sahiptir. Mazot ile çalışan dizel motorlu manlift araçlarının sahip oldukları imkânlar ise çok daha geniştir. Sadece düz zeminde değil, açık alanlarda engebeli ve çukurlu yollarda da kullanıma uygundur. Manlift alımı dışında kullanıma aitte birtakım önemli koşullar bulunmaktadır. Dikkatli bir şekilde kullanılmamasından ötürü birçok zarar görülmesine neden olunmaktadır.

Kiralık Manlift İzmir Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kullanılacak manlift araçların bakım testlerinden geçmesi şarttır. Aksi halde donanımların tam olarak kullanıldığından emin olunmadığı için operatörün tereddüt yaşaması da mümkündür. Manlift kullanımında ikaz sesi çok önemlidir. Sepetin yukarı ve aşağı inmesi sırasında olduğu gibi aracın ileri veya geri hareketinde de bu ikaz sesi ile uyarılma sağlanmaktadır. Aracın çalışır vaziyette olması durumunda güç uygulanması oldukça tehlikeli olmaktadır. Bununla birlikte sepetin yukarı da olması durumunda hareket edilmesi de son derece risklidir. Bu gibi durumlarda yaşanacak sarsıntıdan dolayı aracın kilitlenmesi mümkündür. Kiralık manlift İzmir bölgesindeki sanayi sitelerinde yaşanan bu aksaklıkların giderilmesi bilinçlenme ile olmaktadır. Bundan dolayı araç hakkında yeterli bilgisi olmayan kişilerinde de kullanmaması gereklidir.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir