Kiralık Manlift Kocaeli

SANAYİ BÖLGESİNDE MANLİFT KİRALAMA

Birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketler tarafından sıklıkla kullanılan manlift, aynı zamanda geniş bir kullanım ağına da sahiptir. Bundan dolayı çok farklı şekillerde yardımcı olarak tercih edildiği görülmektedir. Personel yükseltici olarak da bilinen manliftlerin kullanım ağında sanayi tesisleri önemli bir yer kaplamaktadır. Bunun yanı sıra, fabrikalarda da kullanımı oldukça yaygın olmakla birlikte çok daha basit işlemler içinde tercih edilmektedir. Her ne kadar alımı çok daha avantajlı gibi görünse de küçük işletmelerin kısa süreli işlemlerde ihtiyaç duymasından dolayı kiralama yoluna gitmesi de çok sayıda örneğe sahiptir. Kiralık manlift Kocaeli gibi sanayi şehirlerde çok daha fazla sayıda kullanılmakla birlikte ülke genelinde yaygınlaşmaktadır. Sadece özel sektörde değil, devlet kurumları ve belediyeler tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Onarım işlemleri, bakım işlemleri, afiş asma gibi amaçlar ile manlift araçlarından yararlanılmaktadır.

Kiralık Manlift Kocaeli ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Manlift kiralanmasında birtakım değerler ön plana çıkmaktadır. Alımdan önce kullanılacak yerin şartları bilinmelidir. Buna göre bir seçim yapılması çok daha kullanışlı olmasını beraberinde getirmektedir. Çok farklı modellere sahip olan personel yükselticiler akülü ya da dizel motorlu olabilmektedir. Elektrikli olan akülü motorlu manliftlerin genelde fabrika gibi kapalı alanlarda çok daha fazla kullanıldığı görülmektedir. Sessiz olmasının yanı sıra daha kısa süreli işlemlerde performansı yeterlidir. Mazotlu olan dizel motorlu modelleri ise iç mekânların dışında açık alanlarda da uzun süreli olarak kullanılabilir. Kiralık manlift Kocaeli genelinde iki motorlu modellere de sahiptir.

Motor özellikleri dışında dikkat edilmesi gereken bir başka önemli hususta yükselebilme uzunluğu olmaktadır. Makaslı platform üzerinden yükselme sağlayan manlift araçlarının sahip oldukları imkânlar farklılık göstermektedir. Çok daha yüksek maliyetli olmasına rağmen uzuma boyu çok olan araçların tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Ancak kapalı alanlarda kullanılması istenirse 8-10 metrelik manliftler yeterli olmaktadır. Kiralık manlift Kocaeli organize sanayisinde kullanılan modelleri itibariyle 20 metreyi aşmaktadır. Özellikle inşaat sektöründe çok daha yüksekliğe çıkılması için manlift araçlarının bu özelliği belirleyici olmakla birlikte her işe uygun boyutlarda yer almaktadır. Kiralık olarak alınması durumunda sahip olunan malzeme ve parça kalitesine de muhakkak bakım yaptırılmalıdır.

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Kocaeli ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir