Manlift İzmir

İşlerini yüksekte yapmak zorunda kalan çalışanların en büyük yardımcılarından biri olarak makaslı platfomlar sınıfında olan manliftler gelir. Manlift kirlama konusunda da İzmir bölgesi için en geniş ürün yelpazini Fatih Vinç sunuyor. Yüksekte yapılacak işlerde önemli avantajlar sunan manlift kiralama, firmaların iş maliyetlerini önemli oranda diğer çözümlere nazaran düşürmektedir. Vinç kiralamada uzman bir kurum olan Fatih Vinç ile çalışmanız daha geniş bir ürün gamına ulaşmanız anlamına gelecektir.

Manlift İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama, Teknik Servis Hizmetleri

Depoda çalışırken ürünleri yükseğe kaldırma ihtiyacınız olduğunda, parekende mağazalarında kolileri yüksek bir alana yığma gereksinimi ortaya çıktığında, üretim tesisinde ulaşılması zor yüksekliklere çıkılması gerektiğinde manliftler en büyük yardımcınız olacaktır. İzmir vinç kiralama ile yüksek kaliteli bir manlift kaldıracı satın almak yerine maliyetlerinizi azaltma yoluna gidebilirsiniz. 8 metreden 22 metreye kadar yükselebilen manlift ile yüksekte yapılması gereken işlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Platform boyutları 3-3,5 metre, genişliği 1-1,5 metre olmasında dolayı yapılacak kaynak, temizlik gibi işler uzun süreli olarak da rahatça gerçekleştirilebilir. Özellikle düz zeminlerde daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacak olan manliftlerin, akülü ve dizel motor seçenekleri bulunur.

Yapacağınız işin iç veya dış mekanda olmasına göre, kaç personel ile çalışma yürüteceğinize göre, yüksekte yapılacak işte gerekli olan ağırlığa göre en iyi seçimi İzmir vinç kiralama konusunda uzman bir kuruluş olan Fatih Vinç ile çalışmanız manlift seçiminizi uzan desteği almanız anlamına gelecektir. İş güveliği noktasında; titreşim, çarpma, aşırı yükleme gibi durumlarda uyarılar vererek kendini kilitleyen manlift izmir ve çevre bölgelerinde kiralama hizmetlerinde firmalara seçenek olarak sunulmaktadır. Manlift kiralama hizmetini; dış ve iç yapı temizliği, elektrik arızaları, belediye ağaç kesme yada afiş asma işleri, fuar çalışmaları, havalandırma makineleri ve motorları montajı, dış cephe süslemeleri gibi yüksekte çalışmayı gerektirebilecek hemen her işte tercih edebilirsiniz.

Manlift izmir ve çevre bölgelerinde ürünün satın alma yerine dönem dönem ihtiyaç duyacağınız yüksekte yapmanız gereken çalışmalarda kiralama yoluna gitmeniz maliyetlerinizi düşürecektir. Vinç kiralama ile işletmenizin dönemsel ihtiyaçlarına yüksek bütçe ayırmaktan kurtulabilirsiniz. Bu konuda İzmir geneli için Fatih Vinç size uygun fiyatlı bol ürün seçenekli en başarılı çözümleri uzmanları ile önerecektir.

Manlift Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir