Örümcek Platform Ankara

Örümcek Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde; Yere sabit basan platformlar daha güvenli biçimde yüksek noktalarda güven içerisinde çalışabilmenin önünü açıyor. Belli açılarla yerleşen ayakları ile örümcek platform yüksek yük ve güvenlik ön planda tutulduğunda diğer modellerin önüne geçebiliyor. Başkent Ankara için Platform kiralama hizmetleri sunan Fatih Vinç makina parkı içerisinde son teknolojileri kullanmakta olan birçok model müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Daha güvenli biçimde çalışmalarını sürdürmek isteyen firmalara yönelik profesyonel bir çalışma yürütmek istiyorsanız Fatih Vinç ile iletişime geçmelisiniz.

Örümcek Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Örümcek Platform

Ankara, giderek daha fazla konut ve AVM yapılmasıyla inşaat sektörünün yükseldiği bir kent olması ile biliniyor. Bu yapıların yapılması esnasında en büyük yardımcı iş makineleri platform oluyor. İnşaat firmaları dönemsel olarak bu makineleri satın alma yerine kiralama yaparak bütçelerini farklı işlere yönlendirebilirler. Başkent Ankara inşaat dışında Gimat ve Ostim gibi tüm Türkiye’nin bildiği iki Organize Sanayi Sitesi’ne sahip bir kenttir. Gıda ürünleri toptancıları ürünlerini stoklarken veya sanayi firmaları ürünlerini yüklerken örümcek platform gibi gereksinim duyacaklardır.

Bu Platformları satın almak istemeyenler için en yakın nokta olarak Fatih Vinç, Ostim şubesini belirledi. Bu şubesinde tüm Türkiye’nin en geniş makine parkı ürünleri Ankara Platform kiralama hizmetleri için hazır bekliyor. Gimat’ta gıda ürünlerinin yüklemeleri bu Platform çok daha hızlı ve güvenlikli biçimde gerçekleştiriliyor. Açılan kolları ile sağlam olmayan zeminlerde bile yüksek noktalara ulaşmak örümcek platform ankara ile kolaylaşıyor. Kaza olasılığını ortadan kaldırmakta usta olan bu modeller ile Ostim’de üretim yapan firmalar da yasa tarafından getirilen iş güvenliği kurallarına uygun olarak çalışmak istediklerinde örümcek platform modelleri ile rahat ediyorlar.

Ankara firmaları, Türkiye’nin en büyük Platform kiralama firmalarından biri olarak görülen Fatih Vinç ile çalışma şansını Ostim şubesi ile elde ediyor. Platform kiralama ile firmalar, maliyetlerinizi düşürebilir, personel istihdamında zorunluluktan kurtulabilirler. Maliyet açısından daha akılcı yola giderek Platform kiralama hizmeti almaya karar verdiyseniz yanınıza bu işte en iyilerden birini almalısınız. İş makinası yanında profesyonel operatör ve uzman teknik destek gibi hizmetler Fatih Vinç ekibi tarafından size sağlanacaktır.

Örümcek Platform Tanıtımı

Örümcek Platform Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgileri ve Şubeler

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 533 729 08 78

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir