Paletli Platform Ankara

Paletli, Örümcek, Spider vb. bir çok isim ile anılsa da paletli ve örümcek platform, vinç ürün grupları hemen hemen aynı işi yapmaktadır. Paletli Platform ürünlerinde Ankara başkent olmanın yanı sıra nüfusta ülkemizin en büyük ikinci kenti ve giderek büyümekte olan ekonomik yapısı ile firmaların mallarını göndermekte kullandığı bir geçiş noktasıdır. Lojistik noktası da olarak görülen Ankara için vinç kiralama hizmetleri veren Fatih Vinç; makaslı, eklemli, dikey ve paletli platform Ankara ile en iyi çözümleri sunmaktadır. Kiralık vinç arayışındaki Ankara firmaları; günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak vinç kiralamayı diledikleri model için kısa veya uzun vadeli olarak yapabilirler. Dönemsel yük kaldırma iş makinaları için satın alma yoluna gitmek yerine kiralama ile daha ekonomik çözümleri de yakalayabilirsiniz.

Paletli Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Cela DT24 Örümcek Platform

Paletli platform Ankara zemine daha iyi tutunmaları sebebi ile hem ağır yükleri kaldırmakta hem de kötü hava koşullarında salınımları daha az olacağından güvenli çalışma ortamı yaratırlar. Örümcek yapısına sahip ayaklar farklı açılarda açılıp daha iyi biçimde zemine tutunması sağlanır. Bu nedenle AVM’ler, büyük marketler, nakliyat çalışmaları, reklam panoları, toptancı firmalarında depolama işlemleri, inşaat şantiyeleri gibi alanlarda kullanım alanı bulur. Aslında kullanım alanları çok daha farklı yerler de olabiliyor. Eğer bir yükü yüksek noktaya ulaştırmak için iyi bir çözüm arıyorsanız Fatih Vinç uzman personeli sizin ihtiyacınıza yönelik olarak en uygun ürünü sizlere önerecektir. Fatih Vinç tarafından Ankara firmaları sadece vinç kiralama hizmeti satın almayıp, çözümlerini kolaylaştıracak bazı hizmetleri de beraberinde almış oluyor. Kıs yada uzun dönem kiraladığınız bir paletli platform Ankara için teknik hizmet her zaman için veriliyor. İş güvenliği gereği iş makinaların da çalışacak operatörlerin sertifika sahibi olması yani eğitim alması şarttır. Bunun için Fatih Vinç, çalışmanızda faydalanabileceğiniz uzman operatörleri de size sağlıyor. Fatih Vinç, tüm Ankara firmaları vinç ihtiyaçlarında tüm sorunları düşünülmüş çözümleri üretmeye çalışıyor.

Cela DT24 Örümcek Platform Tanıtımı


Uygun fiyatlı vinç kullanımlarını belirlediğiniz periyotlarda Fatih Vinç tarafından Ankara işlerinizde talep edebilirsinz. Bu kadar avantajlı vinç kiralama fırsatı varken farklı firma arayışına yönelmeden Fatih Vinç Ostim şubesine uğrayarak vinç kirlama hizmeti talebi yapabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden fiyat talebinde de bulunabilirsiniz. Ankara ve ilçeleri uzman vinç kiralama ile Fatih Vinç’le tanışıyor.

Paletli Platform Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgileri ve Şubeler

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 (542) 830 58 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir