Spider Platform Ankara

Spider platform Ankara ve Çevre bölgelerinde Platform modelleri teknoloji gelişimini en iyi yansıtan modellerdir. Yapısından dolayı örümcek platform olarak bilinen spider platformlar için satın alma yerine kiralama yoluna gitmek pek çok platform türünde olduğu gibi daha akıllıca seçenektir. Satı salıp sadece ihtiyaç duyacağınız 3-5 sefer için yüksek maliyetler altına girmenin anlamı yoktur. Ankara ve geneli için de Ostim şubesi ile hizmet veren Fatih Vinç, spider platform ankara modellerinde de size bolca seçenek sunacaktır. Tüm Türkiye’de en geniş iş makinası parkı ile dikkat çekerek büyümesini sürdüren Fatih Vinç, personel ve uzman operatör desteği yanında internet üzerinden de inceleyip karar verebileceğiniz 2. El platform satışı desteği ile Ankara işletmelerine hizmet veriyor.

Spider Platform Ankara Kiralama Hizmetleri

Teupen Leo Spider Platform

Spider platformlar; ağır yükleri kaldırmasıyla, hızlı çalışarak zaman avantajı sağlamasıyla, iş güvenliği sağlaması ile diğer modeller arasında avantajlı konuma geliyor. Üstelik spider platformların zemine uygun biçimde yerleştirilen örümcek ayakları sayesinde güvenlik açısından sarsılma ve benzeri durumların önüne geçildiği modeller olduğunu söylemek mümkündür. Bunun aynı zamanda çok ağır tonajlı yüklerin yüksek noktalara kaldırılmasında avantaj sağladığını belirtmek gerekir. Liman, AVM,tren istasyonu, yüksek inşaatlar gibi noktalar spider platformların çalışma alanları arasında gösterilebilir. Mamak, Yenimahalle, Sincan gibi tüm Ankara ilçeleri için en son teknolojik özelliklere sahip spider platform modelleri Fatih Vinç makina parkında yer alıyor. Satın alma yerine platform kiralama tercihini yaparken alacağınız hizmetleri de göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanızda yarar var.

Platform kiralama hizmeti almak yerine satın alma yoluna giderseniz; iş makinesinin yüksek maliyeti, kullanacak olan operatörün maliyeti, teknik sorunlarda alacağınız teknik hizmet maliyeti gibi maliyetleri ödemek durumunda kalırsınız. Bu yüksek maliyetler yerine işletmelerin kiralama yapması daha akılcı bir çözümdür. Ankara geneli için en uygun Platform kiralama seçeneklerini spider platform Ankara ve Çevre bölgelerinde için de Fatih Vinç sunuyor. Bu kiralama ile teknik destek ve sertifikalı operatör desteği ile sağlanıyor. Yüksek maliyetler yerine böyle bir kiralama yolunu seçmeniz işletmenizin geleceği açısından önemli kazaçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Tüm Türkiye genelinde yaptığı özenli çalışmaları Ankara işletmelerine Ostim’de açmış olduğu şube ile sağlamaya çalışıyor.

Spider Platform Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Teupen Leo 23GT Tanıtımı

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgileri ve Şubeler

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 (542) 830 58 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir