Telehander İzmir

İşletmelerin yük taşıma sorunlarını ortadan kaldıran önemli araçlardan biri olarak teleskopik yükleyici diye de isimlendirilen telehander giderek daha fazla kullanılmaya başlandı. İzmir ve çevre bölgelerinde platform kiralama hizmetlerinde başarılı çalışmaları ile bilinen Fatih Vinç bu cihazları firmalara kiralık olarak sunmakta ve uzman desteğini en iyi biçimde vermektedir. Hem forklift hem de vinç özelliklerini içerisinde barındırması ile daha fazla İzmir firmasını tercihi haline gelen telehander için geniş ürün yelpazesini Fatih Vinç ile bulabilirsiniz.

Telehander İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Telehander İzmir ve Çevre bölgelerinde çeşitli araçların takılması ile bir anda yükleyici, forklift, araç üstü sepetli vinç, manlift veya yer süpürme aracı görevi dahi üstlenebilir. Bu sebeple her İzmir bölgesindeki kiralama firmasının makina parkında dönem dönem ihtiyaç duyabileceği işlerde kullanım alanı bulacaktır. Üstelik telehander; kaldırma yüksekliği ve yük taşıma kapasitesi bakımından bir çok ihitiyaca cevap verebiliyor. Bunun yanında düşük yakıt tüketimi ve arazi şartları ne olursa olsun, 4×4 arazi sürüşü sayesinde çalışma sahasına kolay ulaşımı nedeni ile İzmir Platform kiralamaları için firmaların tercih sebebi oluyor. Telehander, arka ve ön kısmına ekstra ilave ayaklar ile daha ağır yükleri kaldırma özelliği olan uzayıp kısalabilen vinç çeşidi olarak gösteriliyor.  Bu ekler ile her türlü yük taşıma işinde kapasite 15 ve 400 ton arasına çıkarılabiliyor.

Ayrıca hareket yeteneğinde;  bum uzunlukları ile 10 ve 40 metre arasında ya da daha uzun metrelerde, pinyon dişli üzerinde 360 derece dönebilen çeşitleri İzmir firmalarına Fatih Vinç ayrıcalığı ile kiralık olarak sunulabiliyor. Kamyon arkasına monte edilerek transfer kolaylığı olan Telehander İzmir firmalarının kiralık platform konusundaki gereksinimlerini karşılamada en büyük yardımcısı olacaktır. Bu noktada en yeni ve teknolojik olanakları getiren onlarca model telehander seçeneği Fatih Vinç ile İzmir’de müşterilere ulaştırılıyor.

Platform, Telehander ve Vinç ürünlerinde kiralama hizmeti alırken arıza, uzman desteği, ihtiyaca en uygun modelin seçilmesi büyük önem arz ediyor. Bu noktada tüm İzmir işletmelerine en iyi desteği vermek için yola çıkan Fatih Vinç, ürün gamı ile de dikkat çekiyor. Sorun yaşamadan İzmir kiralık telehandler hizmeti almak isteyenlerin tüm ihtiyaçları 7/24 hizmet anlayışı ile karşılanmaya çalışılıyor.

Telehander Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir