Makaslı Platform ve Kiralama

3 metre ile 25 metre aralığında yüksekliği olan iç yada dış mekanların yük kaldırma ve personel yükseltici aracı olarak kullanılan manlift grubu ürünlerinden makaslı platform. En fazla kullanılan platform türü olan bu platformlar için, fazla yükseklik gereksinimi olmayan işlerin ustası gözü ile bakılabilir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ, Kocaeli ve Gaziantep çevre bölgelerinde Fatih Vinç A.Ş. tarafından kiralama ve teknik servis hizmetleri vermektedir.

Hem Türkiye’nin en geniş seçenek grubunu barındıran platformları ile hem de uzman desteği ile Türkiye geneli platform kiralamada sorunsuz ve 7/24 teknik desteği ile Fatih Vinç A.Ş. tercih edebilirsiniz.

Makaslı Platformlar ile bir çok İnşaat işleri dışında Deponuzda yüksek bir yere kaldırmanız gereken yük varsa, bina dışı cam temizliği yapmanız gerekiyorsa, çevre düzenleme için ağaç budama yapılması gerekiyorsa makaslı platform kullanmak en uygun çözüm olacaktır. Türkiye’de pek çok firma temizlik, onarım, bakım ve inşaat işlerinde makaslı platform kullanımını görebilirsiniz. Büyük reklam panolarının düzenlenmesi, afişlerin asılması, bina giydirmeleri gibi işler de makaslı platformların kullanım yerleri olarak görülebilir. Çalışma alanınız dar olsa bile makaslı platform çalışmayı gerçekleştirmekte başarılı olacaktır.

Firmanızın yapacağı dönemsel işlerde platform kiralama yoluna gitmeniz satın almaya nazaran, mali açıdan daha güçlü olmanızı da sağlayacaktır. Bir kaç personel kullanarak ve kaza riskini göze alarak yapacağınız işleri makaslı platform kullanarak daha akılcı biçimde ve iş güvenliği yasalarına uyarak gerçekleştirme olanağınız var. Makaslı platform kullanımı ile zaman, para, personel kazancı elde edebilirsiniz. Beden gücü yerine platformu kullanımı ile personel istihdam rakamlarınız azalır ve gideriniz düşer. Bu bütçeyi platform kiralama ile kullanıp zaman kazanırsınız ve beraberinde para kazancınız artar. Aynı zamanda tehlike arz edebilecek yüksek noktalardaki çalışmalar makaslı platformun güvenli yapısı ile daha güvenilir hale gelecek, iş kazaları riskiniz azalacaktır. Makaslı platformların yapısı en olmadık durumlara karşı bile güvenlik özellikleri ile dikkat çeker.

Akülü (Elektrikli) ve Dizel Alt Grubu ve şartlara göre belirlenen yükseklik ölçüleri ile Kiralama yöntemi Makaslı Platform ürünlerinde en uygun ve en iyi yöntemdir. Haulotte, Dingli, Snorkel, Genie, JLG, HAB, ELS ve bir çok markanın ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız Fatih Vinç A.Ş. ile Kiralama ve Teknik Servis konusunda destek alabilirsiniz.

Makine parkımızda yer alan ürünlerimizi inceleyebilir yada bizim ile iletişime geçerek fiyat bilgisi, ürün bilgisi alabilirsiniz.

Dizel Makaslı Platform Kiralama

Dizel Makaslı Platform Kiralama

Dizel Makaslı Platform Kiralama konusunda ; Binaların, statların, otel ve binaların yapım ve onarım aşamalarında fazla yüksekliklerden kaynaklı olarak işlerde aksama ya da sürpriz kazalar olmaktadır. Dış cephelere kurulan eski sistem iskelelerin ahşap olması ve üzerinde çalışacak olan kişilerin bu iskelelerde denge zorluğu çekmemeleri istenilmeyen durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Şimdilerde dizel makaslı platform kiralama imkânı sayesinde istenilen yüksekliklere bizleri ulaştıracak metrelere sahip makaslar kiralanarak işlerin güven içerinde yapılması sağlanmaktadır. Teknoloji harikası olan bu özel makinalar şimdilerde sayısız sektörde işlerin hızlanması adına kullanılmaktadır. Kaba inşaatlarda, ince işçilik gerektiren durumlarda, alçıpan yapımı, boya, dış cephe kaplama gibi her işin yapımında platform kullanılmaktadır.

Snorkel Dizel Makaslı Platformlar

İnşaat, mimarlık ve mühendislik alanlarında olmazsa olmaz olan makaslı platform ulaşılmazı zor olan ve güvenliğin en iyi şekilde sağlanması ile çıkılacak olan alanlara kolaylıkla ulaşılmasını sağlamaktadır. Denge sorunun ortadan kaldıran özel makine aynı zamanda film setlerinde de kurtarıcı olmaktadır. Engebeli arazilerde yapılan çekimlerde rahat hareket edebilme, ses ve ışık için kullanılan malzemelerin sorunsuzca kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Yine aynı şekilde iç mekânlarda gerekli olan ışıklandırmayı ve ses düzenini kolaylaştıran dizel makaslı platform kiralama tüm sektörler için oldukça özel bir imkân olmaktadır. 5.5 metre, 8 metre, 18 metre, 20 metre, 22 metre gibi farklı seçeneklere sahip olan platformlar arasından kendi ihtiyaçlarına cevap verebilecek olanı gerekli süreler için kiralayarak hem bütçelerini zorlamamakta hem de işlerini kolaylaştırır.

En zor hava şartlarında ve engebeli zeminlerde kullanılan makaslı platform sorun yaşamadan güvenilir şekilde işleri halletmeyi sağlamaktadır. Şantiyelerde kullanılan platformların farklı yerlerde farklı yükseklik özelliklere sahip olması gerekmektedir. Fakat her birini bir arada satın alması maliyetli olacağı için iş yerlerinin bütçeleri zorlanabilecektir. Bu yüzden daimi de olsa belirli süreler için kullanılacak da olsa firmalar satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedirler.

Düzenli olarak çalışan sorun yaşatmayan dizel makaslı platform kiralama hizmetinden faydalanarak işlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz. Çalışanların hayatını tehlikeye atmadan, gereksiz yorgunluklar yaşamadan teknolojinin nimetlerinden faydalanarak en zor görünen işleri hiç zorlanmadan çok kolay şekilde halledeceksiniz.

Genie Dizel Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43