Dizel Makaslı Platform Kiralama

Dizel Makaslı Platform Kiralama

Dizel Makaslı Platform Kiralama konusunda ; Binaların, statların, otel ve binaların yapım ve onarım aşamalarında fazla yüksekliklerden kaynaklı olarak işlerde aksama ya da sürpriz kazalar olmaktadır. Dış cephelere kurulan eski sistem iskelelerin ahşap olması ve üzerinde çalışacak olan kişilerin bu iskelelerde denge zorluğu çekmemeleri istenilmeyen durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Şimdilerde dizel makaslı platform kiralama imkânı sayesinde istenilen yüksekliklere bizleri ulaştıracak metrelere sahip makaslar kiralanarak işlerin güven içerinde yapılması sağlanmaktadır. Teknoloji harikası olan bu özel makinalar şimdilerde sayısız sektörde işlerin hızlanması adına kullanılmaktadır. Kaba inşaatlarda, ince işçilik gerektiren durumlarda, alçıpan yapımı, boya, dış cephe kaplama gibi her işin yapımında platform kullanılmaktadır.

Snorkel Dizel Makaslı Platformlar

İnşaat, mimarlık ve mühendislik alanlarında olmazsa olmaz olan makaslı platform ulaşılmazı zor olan ve güvenliğin en iyi şekilde sağlanması ile çıkılacak olan alanlara kolaylıkla ulaşılmasını sağlamaktadır. Denge sorunun ortadan kaldıran özel makine aynı zamanda film setlerinde de kurtarıcı olmaktadır. Engebeli arazilerde yapılan çekimlerde rahat hareket edebilme, ses ve ışık için kullanılan malzemelerin sorunsuzca kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Yine aynı şekilde iç mekânlarda gerekli olan ışıklandırmayı ve ses düzenini kolaylaştıran dizel makaslı platform kiralama tüm sektörler için oldukça özel bir imkân olmaktadır. 5.5 metre, 8 metre, 18 metre, 20 metre, 22 metre gibi farklı seçeneklere sahip olan platformlar arasından kendi ihtiyaçlarına cevap verebilecek olanı gerekli süreler için kiralayarak hem bütçelerini zorlamamakta hem de işlerini kolaylaştırır.

En zor hava şartlarında ve engebeli zeminlerde kullanılan makaslı platform sorun yaşamadan güvenilir şekilde işleri halletmeyi sağlamaktadır. Şantiyelerde kullanılan platformların farklı yerlerde farklı yükseklik özelliklere sahip olması gerekmektedir. Fakat her birini bir arada satın alması maliyetli olacağı için iş yerlerinin bütçeleri zorlanabilecektir. Bu yüzden daimi de olsa belirli süreler için kullanılacak da olsa firmalar satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedirler.

Düzenli olarak çalışan sorun yaşatmayan dizel makaslı platform kiralama hizmetinden faydalanarak işlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz. Çalışanların hayatını tehlikeye atmadan, gereksiz yorgunluklar yaşamadan teknolojinin nimetlerinden faydalanarak en zor görünen işleri hiç zorlanmadan çok kolay şekilde halledeceksiniz.

Genie Dizel Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir