Sepetli Platform İzmir

Eğer çalışma yeriniz sabit ise kullanabileceğiniz Plaform seçeneği oldukça fazladır. Ancak çalışmanın alanınız değişkenlik gösterdiğinde platform taşımanız gerekecektir. Bazen bu değişik çalışma alanlarında doğal yollarla ulaşılamayacak yüksekliklere yük veya personel çıkarma ihtiyacınız da olacaktır. Bu durumlar için en uygun platform seçeneği sepetli platform modelleri oluyor. Fatih Vinç tüm İzmir geneline en son çıkan sepetli platform modelleriyle kiralama hizmeti de vermektedir. Platform yanında onu kullanacak olan uzman ve sertifika sahibi operatörü personel de sağlanmaktadır.

Sepetli Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Taşıma ve nakliyesi kolay olan sepetli platform, dorse veya kamyon üzerine hidrolik sistem çalışma prensibine göre monte edilmiştir. Sepetli platform, bom diye isimlendirilen mekanik kol ucundaki sepet üzerinde taşıma yapılan platform çeşitleridir. Kolay hareketi ve istenilen yere görülmesi sebebi ile sepetli platform, mobil vinç sınıfına sokulur. Hareketli bir araç üzerine kolayca montaj edilen sepetli platform pek çok ihtiyaç noktasına kolayca ulaştırılabilir. Fatih Dinç, firmalara sepetli platform sağlamasının yanı sıra meslek kuruluşları tarafından düzenlenen mesleki yeterlilik eğitimini sertifikasını almış personeli de temin etmektedir. Temel kullanım alanı doğal yollarla ulaşılamayan yüksekliklere erişmek olarak görülse yükleri bu noktalara personel yanında yük de ulaştırabilir. Özellikle nakliye ve lojistik sektöründe kullanım alanı bulmaktadır. Bunun yanında itfaiyeciler ve enerji nakil hattı personelleri bu sepetli platform İzmir faydalanarak işlerini kolaylaştırır.

İş güvenliği açısından kullanımında ayrı bir özen istemektedir. Sepetli platform İzmir bağlı dizel motor vardır ve bunun tetiklediği pompalar ile iki yana doğru ve yukarı aşağı olacak şekilde yük kaldırıp indirme hareketleri yapılmaktadır. Operatör tarafından genelde iki adet kumanda kolu tarafından yönlendirilme yapılır. Güvenlik ise dört adet denge kolu ile yük kaldırma işleminden önce açılarak devrilmelerinin önüne geçilerek sağlanır. Sepetli platform katlanabilir bomlu, teleskopik ve insan kaldırma platformlu olacak şekilde 3 ana çeşidi vardır. Bu Ürünler ile 10 metrede 25 metreye kadar personel yada yük kaldırılabilir. Yük taşıma kapasitesi ise 200 kilo ile 1 ton arasında değişim gösterebilir.

Sepetli Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgileri

İzmir genelinde farklı modeller ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için Fatih Vinç açmış olduğu şube ile hizmetinizdedir. Tüm Platform kiralama hizmetlerinde en son teknolojik ürün seçenekleri ihtiyaçlarınıza bağlı olarak size sunulacaktır.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Spider Platform İzmir

Platform kiralama için tercih edebileceğiniz en ilgi çekici modellerden biri de spider platform ürünleridir. İhtiyaca bağlı olarak bu ilginç modelleri dahi İzmir ve çevre bölgelerinde platform kiralamaları konusunda Fatih Vinç hizmet sunuyor. Ağır yükleri kaldırarak işletmelere, zaman avantajı, iş güvenliği avantajları sağlamayı amaçlayan platformlar; ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik imkanlarla daha da geliştiriliyor. Yapısından dolayı örümcek benzerliği ile öne çıkan spider platform izmir ürünlerinde bu son teknolojiler arasında gösteriliyor. Özellikle iş güvenliğinde kaza riskini daha da azaltması sebebi ile tercih nedeni olabiliyorlar.

Spider Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Spider platform izmir, örümceğe benzer biçimde ayaklara sahip olup bu ayaklar uygun açılarda zemine yerleştirilir. Bu sayede çok daha ağır yükleri taşıma, kaldırma avantajına sahip olur. Bu zemine uygun açılarda yerleşem örümcek ayaklar sebebi ile güvenlik açısından da sarsılmalar azalacağından avantaj elde edilmiş olur. Çok daha ağır yükler çok daha yükseğe ve çok daha güvenli biçimde spider platform ile çıkarılıyor. Sağlam bir şekilde zemine tutunan spider platform viçleri, ağır yüklerin kaldırılması gereken nakliye yoğunluğu olan her yerde gönül ferahlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikle limanlar, fabrikalar ve tren istasyonu gibi yerler kullanım alanları olurken inşaatlarda da zor zeminlerde çalışılması gereken şantiyeler varsa spider platform tercihi yapılabiliyor. Bir yerde ağır bir yük var ise düşünmeniz gereken ilk tercih spider platform izmir olmalıdır. Mekanik yapısı sebebi ile platform teknolojisinin gelişim sürecinde örnek olarak gösterilmekte olan bu ürünlerin değişik modellerini İzmir bölgesinde kiralama işlerinizde Fatih Vinç aracılığı ile temin edebilirsiniz. İzmir bölgesi platform kiralamaları için şube de açmış olan Fatih Vinç; kiralık platform ve manlift ile birlikte uzman operatörlerini de müşterilerine gönderiyor. Hangi tür platform ve manlift ürünlerini kullanacağınız konusunda size verilen destek ile başlanacak olan çalışma müşteri memnuniyeti ile sona eriyor.

Spider Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgileri

Spider platform izmir seçenekleri ile İzmir bölgesinde kiralamalarında Fatih Vinç, Türkiye genelinde elde ettiği başarıyı yakayacak gibi görünüyor. Kiralık Platform arayışında olan tüm İzmir firma ve kurumları en uygun çözümleri Fatih Vinç makina parkında bulabileceğini öğreniyor. Son teknoloji ürün alternatifleri ile müşteri talepleri 7/24 hizmet anlayışı ile karşılanıyor.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11