Sepetli Platform İzmir

Eğer çalışma yeriniz sabit ise kullanabileceğiniz Plaform seçeneği oldukça fazladır. Ancak çalışmanın alanınız değişkenlik gösterdiğinde platform taşımanız gerekecektir. Bazen bu değişik çalışma alanlarında doğal yollarla ulaşılamayacak yüksekliklere yük veya personel çıkarma ihtiyacınız da olacaktır. Bu durumlar için en uygun platform seçeneği sepetli platform modelleri oluyor. Fatih Vinç tüm İzmir geneline en son çıkan sepetli platform modelleriyle kiralama hizmeti de vermektedir. Platform yanında onu kullanacak olan uzman ve sertifika sahibi operatörü personel de sağlanmaktadır.

Sepetli Platform İzmir ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Taşıma ve nakliyesi kolay olan sepetli platform, dorse veya kamyon üzerine hidrolik sistem çalışma prensibine göre monte edilmiştir. Sepetli platform, bom diye isimlendirilen mekanik kol ucundaki sepet üzerinde taşıma yapılan platform çeşitleridir. Kolay hareketi ve istenilen yere görülmesi sebebi ile sepetli platform, mobil vinç sınıfına sokulur. Hareketli bir araç üzerine kolayca montaj edilen sepetli platform pek çok ihtiyaç noktasına kolayca ulaştırılabilir. Fatih Dinç, firmalara sepetli platform sağlamasının yanı sıra meslek kuruluşları tarafından düzenlenen mesleki yeterlilik eğitimini sertifikasını almış personeli de temin etmektedir. Temel kullanım alanı doğal yollarla ulaşılamayan yüksekliklere erişmek olarak görülse yükleri bu noktalara personel yanında yük de ulaştırabilir. Özellikle nakliye ve lojistik sektöründe kullanım alanı bulmaktadır. Bunun yanında itfaiyeciler ve enerji nakil hattı personelleri bu sepetli platform İzmir faydalanarak işlerini kolaylaştırır.

İş güvenliği açısından kullanımında ayrı bir özen istemektedir. Sepetli platform İzmir bağlı dizel motor vardır ve bunun tetiklediği pompalar ile iki yana doğru ve yukarı aşağı olacak şekilde yük kaldırıp indirme hareketleri yapılmaktadır. Operatör tarafından genelde iki adet kumanda kolu tarafından yönlendirilme yapılır. Güvenlik ise dört adet denge kolu ile yük kaldırma işleminden önce açılarak devrilmelerinin önüne geçilerek sağlanır. Sepetli platform katlanabilir bomlu, teleskopik ve insan kaldırma platformlu olacak şekilde 3 ana çeşidi vardır. Bu Ürünler ile 10 metrede 25 metreye kadar personel yada yük kaldırılabilir. Yük taşıma kapasitesi ise 200 kilo ile 1 ton arasında değişim gösterebilir.

Sepetli Platform İzmir Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgileri

İzmir genelinde farklı modeller ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için Fatih Vinç açmış olduğu şube ile hizmetinizdedir. Tüm Platform kiralama hizmetlerinde en son teknolojik ürün seçenekleri ihtiyaçlarınıza bağlı olarak size sunulacaktır.

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Platform, Forklift, Vinç Ürünlerini konusunda Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri verirken Manlift ve Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Vinç Anonim Şirketi İzmir Şubesi İletişim Bilgileri

ADRES :

Egemenlik Mah. 6016/4 Sok. No:24 ışıkkent
Bornova / İZMİR

TEL  : +90 (232)  887 11 04
FAKS: +90 (232) 436 36 09
GSM : +90 (546) 518 75 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir