Kiralık Manlift Bursa

MANLİFT HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN KULLANIM ŞARTLARI

Farklı amaçlar ile kullanılmasından dolayı hemen hemen bütün iş kollarında kullanımı bulunan iş makinelerinden olan manlift araçların sahip oldukları kriterler önem derecesini belirlemektedir. Ortaya koyduğu işlemi gerçekleştirebilmesi bu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle kiralanmadan önce yapılacak işe uygun özelliklere sahip olup olmadığına bakılması büyük önem taşımaktadır. Kiralık manlift Bursa organize sanayi bölgesindeki fabrikalarda da kullanımı mümkündür. Hem akülü motora sahip manlift araçlar hem de dizel motorlu araçlar kullanılmaktadır. düz zeminlerde kullanımı çok daha iyi performans vermesi bakımından önerilirse de dizel motorlu araçlar şantiye şartlarında da kullanılmaktadır.

Kiralık Manlift Bursa ve Teknik Servis Hizmetleri

Manlift araç seçiminde kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Çok daha makul fiyatlarda olan manliftlerin arızalı ya da bakımsız olabileceği de unutulmamalıdır. Bunun için kiralık manlift Bursa gibi şehirlerde alınırken kontrolden geçirilmelidir. Teknik ve fonksiyonel bakımlarda herhangi bir sorunun çıkmaması durumunda kiralanması çok daha iyi olmaktadır. Küçük ve orta ölçekli firmalar için çok daha ekonomik olan kiralama formülü, farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır. Sadece sanayi sektöründe değil, temizlik şirketleri tarafından da manlift araçlar sıklıkla kullanılmaktadır.

8 metre ile 22 metre arasında yükselebilme özelliğine sahip olan manlift araçlarının platformları ise 1 ile 1,5 metre arasında bir genişliğe sahiptir. Ürün yerleşimi için kullanılması durumunda bu platformun geniş olması gerekmektedir. Bunun dışında kiralık manlift Bursa büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyeleri tarafından da kullanılmaktadır. Elektrik işlemleri dışında afiş asma işlemlerinde de yine manlift araçlar tercih edilmektedir. Kullanımı ise yönetmelikle belirtilen şartlara bağlı kalınarak uygulanmaktadır. Öncelikle ehliyetsiz kişiler tarafından kullanılması durumunda riskli olmasının dışında cezai yaptırımlara da sahiptir. Sorumluluk sahibi firma tarafından ödenmesi gereken bu cezanın artabilmesi de mümkündür. Kullanımın son derece zor olmasının yanı sıra dikkat gerektirmesi de yapılacak hata sayısını arttırmaktadır. Özellikle dar alanlarda veya kalabalık bölgelerde kullanımında çok kontrollü olunmalıdır. Ölümlü kazaların ortaya çıkması dahi mümkün olduğundan güvenlik önlemlerine dairde her türlü işlevin tam olarak çalıştığından emin olunmadan çalıştırılmamalıdır. Manlift araçlarının güvenlik kilitleri başta olmak üzere ikaz sesleri, fren ayarları kontrol edilmelidir. İşlem sırasında hareket ettirilmemesi de gereklidir.

Fatih Vinç – Manlift, Platform, Forklift Kiralama Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Bursa ve çevre bölgelerinde Platform, Manlift, Forklift, Vinç Kiralama, Teknik Servis ve Satış Hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz yada fiyat teklifi almak için iletişim sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilir ve form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Bursa Şube İletişim Bilgileri

ADRES :

Yeni Yalova Yolu No: 279
Osmangazi / BURSA

TEL  :+90 (224) 254 83 57
FAKS:+90 (224) 254 84 36
GSM : +90 (534) 359 35 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir