Makaslı Platform Ankara

Türkiye’nin başkenti Ankara, gelişen sanayisi ve büyümekte olan inşaat sektörü ile dikkat çekiyor. Makaslı Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde; Ülkenin merkezi aynı zamanda lojistik bağlantı yollarının merkezi konumunda bulunuyor. Gebze merkezli olarak faaliyetleri ile Türkiye’nin en önemli firmaları arasında yer bulan Fatih Vinç, yeni şubesi ile Ankara bölgesinin de ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor. Makaslı platformdan eklemli platformlara, forkliftlerden örümcek platformlara kadar makina parkı içerisinde oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan Fatih Vinç; müşteri memnuniyeti ilkesi ile 7/24 Ankara bölgesi ihtiyaçlarına yetişmek için uzan kadrosu ile görev bekliyor.

Makaslı Platform Ankara ve Çevre Bölgelerinde Kiralama Hizmetleri

Haulotte Makaslı Platformlar

Ankara bölgesinde; yükleri için platform seçimi yaparken Fatih Vinç uzman personeline danışabilir, hangi platform yapmanız gerektiğine uzmanı ile birlikte karar verebilir ve uygun fiyat teklifleri talep edebilirsiniz. Kırktan fazla seçeneği bulunan makaslı platform kategorisi bir çok işinizde kullanabileceğiniz platform seçeneklerini barındırıyor. İç ve dış mekanların en çok tercih edilen makaslı platformlar ile işleriniz hızlanacak, daha güvenli çalışmalar yapacak ve önemli maliyet kazançları elde edebileceksiniz. Eğer yüklerinizi 3 – 20 metre aralığına kaldırma gereksinimiz varsa, dar olan alanlarda da çalışmanız gerekiyorsa, iş güvenliği de sizin için önem arz ediyorsa en uygun seçim makaslı platform ankara olacaktır.

Makaslı platformların kullanım alanları arasında; depolar, üretim bantlarından ağır malzemelerini yükseğe kaldıranlar, inşaat sahaları, reklam afişleri asanlar, eşya yükleyip boşaltanlar başta söylenebilir. İç mekanlar için düşünülen akülü makaslı platformlar ile dış mekanlar için kullanımı uygun olan dizel makaslı platformlar bulunmaktadır. Platform kullanımlarında ağırlık ile birlite sabitlenen yapıların güvenilir olduğu bilinir ve makaslı platformlar bunun için en uygun seçenektir. Hava şartları kötü olduğunda dahi çalışmayı sürdürebileceğiniz en uygun platformlardır.

Makaslı platformu satın alma yoluna gittiğinizde firmanızı belli bir maliyet içerisine sokacaksınız. Eğer belli dönemlerde gereksiniminiz olan bu iş makinalarını satın alma yerine kiralama yoluna giderseniz bütçenizi dengelemek açısından avantajlar elde edebilirsiniz. Fatih Vinç tüm Ankara bölgesi için en uygun kiralama hizmeti sunma garantisi ile yola çıktı. Ankara firmaları daha az maaliyetle yükleme boşaltma işini Fatih Vinç tarafından sağlanan kiralık makaslı platform ankara ile, hem de beraberinde sağlanacak sertifikalı personel desteği ile gerçekleştirebilirler.

Dingli Makaslı Platform Tanıtımı ve Güvenlik Sistemi

Makaslı Platform Ankara Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri İletişim Bilgisi

Fatih Vinç A.Ş. olarak Ankara ve çevre bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. – Ankara İletişim Bilgileri ve Şubeler

Adres :

Ostim Mah. Ayyıldız San. Sitesi 1125 Sk. No:23
Yenimahalle / ANKARA

TEL  : +90 (312) 386 00 34
GSM : +90 533 729 08 78

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı Platform Kiralama konusunda; Platformlar; bir yükü kaldırmak ya da ulaşılması zor olan yerlerde güvenli çalışma sağlamak amacıyla kullanılmaktadır., Personelin korkusuzca ve güvende çalışabilmesi için makaslı platform kiralama iş güvenliği açısından da bir o kadar önemli.Sanayi işletmelerinde, temizlik işlerinde,tersanelerde,hava alanlarında, limanlarda,boya ve temizlik alanlarında ve daha pek çok sektörde kullanılmakta.Platform seçiminde çalışmanın hangi iş alanında kullanılacağına bakmamız gerekmektedir.. Çalışma yüksekliği ne olacak? Gibi sorulara cevaplar aramalıyız. Makaslı Platform ürünlerinin Akülü Makaslı Platform ve Dizel Makaslı Platform olarak ayrılmaktadır.

MAKASLI PLATFORM EMNİYETİ VE KULLANIMI İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER !

 • İşinde uzman kişilerden yeterli bilgileri almadan platformu kesinlikle kullanmamalısınız.
 • Sağlık konusu önemli. Kalp,psikolojik rahatsızlığı olan kişilerin platform kullanması tehlikeli olacağından kullanmalarına izin vermeyin.
 • Aydınlatma çok önemli olduğu için yeterli aydınlatma olmadığı takdirde platform kullanılmamalıdır.
 • Makaslar açıkken yürütülmesi tavsiye edilmemektedir.
 • Olası herhangi bir arızada yetkili servisten yardım almalısınız.
 • Zamanı gelmiş makinelerin yağlanmasını sağlamanız, üzerinde dikkatle durmanız gereken konuların başında gelmektedir.Bunun için kiralanan makaslı platform ile ilgili firmadan servis imkânlarından yararlanabilirsiniz.
 • Platformu çalıştırmadan önce mutlaka akünün şarj durumunu kontrol etmelisiniz.
 • Platform korkuluklarına kesinlikle yüklenmemek gerekiyor.
 • Şayet platform açık durumda ise makasları merdiven olarak kullanıp çıkmayınız.
 • Yük esnasında üzerinde insan olmamasına dikkat etmelisiniz.
 • Mutlaka çalışmaya başlamadan önce emniyet kemeri takmayı unutmayınız.
 • Fırtınalı ve rüzgârlı havalarda kullanmamakta fayda var.
 • Makineyi yüksek gerilimli örneğin elektrik direkleri çevresinde kullanmayın.
Genie – 10 Metre Makaslı Platform

Makaslı Platform Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Bakımlar günlük, haftalık, aylık, 3 aylık bakım, senelik bakım olarak 5 çeşittir. Bu bakımlar kalifiye personel tarafından kurum için gerçekleştirilmekte.Genel bakımda ise; yılda bir kez teknik servis hizmet vermektedir. Esnek hareket özelliği yüksek olduğundan kendinden yürüyüşlü akülü platformlar işverenler tarafından iç ve dış mekânlarda kullanılması sebebi ile tercih edilmekte. Aynı zamanda yüksek kaliteyi de ekonomik fiyatlarda satın alabilirsiniz. Çalışılacak zeminin sağlam olup olmadığına dair mutlaka makaslı platform kiralama şirketlerinden bilgi alın ve gerekli kontrolleri sağlayın.Bu hem işveren için hem de kazalara sebep vermemek açısından son derece önemli. Unutmamak gerekir ki! İş güvenliği hayati bir önem taşır.

Haulotte Compact 8 Akülü Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Haulotte Dizel Makaslı Platformların Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Kiralık Makaslı Platform

Kiralık Makaslı Platform

Kiralık Makaslı Platform konusunda ; İş güvenliği açısından güvenilir olması ve eğitimli ve başarılı personeller tarafından yapılan makaslı platform bütün dünyada en çok kullanılan platform çeşididir. Yurt içinde ve yurt dışında birçok marka kiralık makaslı platform hizmeti vermektedir. 3-16 metre arasında uzunluğu olan makaslı platformlar değişik uzunluklarda kullanılabilir. Sabit ve sağlam durma açısından çok tercih edilen makaslı platformlar sizin içinde yarar sağlasın ve işlerinizi hallederken daha az zaman harcayın aynı zamanda iş güvenliğiniz olsun. Makaslı Platform ürünlerinin Akülü Makaslı Platform ve Dizel Makaslı Platform olarak 2 çeşidi vardır.

Çalışma alanınızın yüksekliğini bilerek bir platform almanız gerekmektedir. Aksi takdirde yüksekliğine dikkat etmeden satın aldığınız ürün işinize yaramayacaktır. Makaslı platform çok fazla yükseklik gerektirmeyen işlerde kullanılır. Daha çok otellerde, evde temizlik yapmada, eğitim merkezlerinde, eğlence alanlarını süslemede, onarım, inşaat gibi birçok alanda kullanabileceğimiz makaslı platformların frenleme sistemleri iş güvenliği açısından büyük bir önem sağlar. Eğer siz yeni bir eve taşındıysanız ve temizlik, onarım ve bakım işlerinizde zorlanıyorsanız ya da arkadaşınıza sürpriz bir doğum günü partisi yapacaksanız ve kiraladığınız mekanı süslemek istiyorsanız ve bu gibi birçok işlerde size kolaylık sağlayacak kiralık makaslı platformları kullanabilirsiniz.

Dizel Makaslı Platformlar

Yüksek yerlere ulaşmada size yardımcı olurken fren mekanizması sayesinde işlerinizi güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca  evdeki onarım işleriniz bittiğinde kiralama süresini belirlediğiniz makaslı platformları artık evinizde bulundurmak zorunda kalmazsınız. Bu sistem sadece ev için geçerli değil tabi ki iş yerinizde, eğitim mekanlarınızda, hastane gibi birçok yerde size kolaylık sağlayacak makaslı platformları kendi belirlediğiniz süre zarfı içinde kiralayabilirsiniz. Dönemsel olarak kiraladığınız platformlar işiniz bittiğinde artık ayak altında kalmak zorunda olmayarak size bir kolaylık daha sağlayacaktır.

Kiralık Makaslı Platform ve Teknik Servis Hizmetleri

Makaslı platformlar akülü ve dizel makaslı platformlar olmak üzere iki çeşittir. Akülü makaslı platformlar sessiz çalışması nedeniyle iç mekanlarda kullanılır. Dizel makaslı platformlar ise gürültülü çalıştıkları için dış mekanlarda kullanılırlar ve zorlu arazilerde çalışmak için daha uygundur. Aynı zamanda sizin kiralık makaslı platform almanız maddi olarak da daha elverişli olacakken aynı zamanda işinizi bitirdiğinizde onu saklamak için yeni  bir alan yaratmanıza gerek kalmayacaktır. Her yönüyle size yarar sağlayacaktır.

JLG Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Makaslı Platform

Makaslı Platform Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Hem üretim yerleri, fabrika alanları gibi iç mekanlarda hem de inşaat şantiyesi, depolama alanı gibi dış mekanlarda ağır yük kaldırma gerekliliği ortaya çıktığında en fazla tercih edilen platform türlerinden biri makaslı platformlar oluyor. Yükseklikte 3 – 20 metre arasına rahatça yükselebilmesi ile çok fazla yükseklik gerekmeyen ağır yük sorumluluklarını bu iş makinaları ile çözen kurum ve kuruluşlar, çalışmalarında hız kazanıyor.

Makaslı platformlar, güvenli yapıları sebebi ile ağır yük kaldırmada yaşanabilecek kaza riskini de en aza indirerek iş güvenliği yasalarına uygun çalışma gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Türkiye’nin tüm sanayi bölgelerinde ve şantiyelerinde Fatih Vinç olarak Akülü, Dizel Makaslı Platform ürünlerinde kiralama hizmetleri ve teknik servis desteği sunuyoruz.

Haulotte Akülü Makaslı Platform

Fatih Vinç, Kocaeli Gebze merkezli olarak çalışmalarına başlamış ve Türkiye’nin bir çok bölgesindeki şubeler ile giderek daha zenginleşen bir iş makinesi parkına sahip olmuştur. Bu büyümekte olan yapı içerisinde makaslı platform kiralama hizmeti almak isteyen kurum ve kuruluşları kırk üzerinde model seçeneği bekliyor.

Temizlik firmaları dış cephe bina temizlikleri yapmak istediklerinde, nakliyat firmaları yüksek binalardan eşya çıkarmak istediklerinde, lojistik firmaları ağır kolileri istiflemek istediklerinde, inşaat firmaları yüksek noktalarda personel çalıştırmak istediklerinde, üretim yapan firmalar malzemelerini yüksek noktalara ulaştırmak istediklerinde makaslı platform kullanarak çözüme ulaşabilirler.

Makaslı Platformlarda Hangi Markaları Tercih Ediyoruz?

Güvenlik açısından sabit ve sağlam durması ile kötü hava koşullarında bile dış mekanlarda ağır yük kaldırma işleri makaslı platform ile kesintisiz devam edebilir. Ağır yük sorunlarında çözüme ulaşmak için, dünyanın tercih ettiği makaslı platform markaları olan haulotte, dingli, jlg, skyjack, genie ve bir çok marka ile oldukça fazla farklı modele ulaşmak için kiralama amacıyla internet sitemiz üzerinden yada iletişim bilgilerimiz ile bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Büyük boyutlu ve fazla yer kaplayan, aynı zamanda yüksek maliyetleri olan makaslı platform gibi işlerinizde size yardımcı olacak sadece belli bir süre ihtiyacınız için satın alma yoluna gitmek işletmenize fayda getirmez. Bu ürünlerin kiralayarak günlük, haftalık, aylık ve hatta yıllık ihtiyaçlarınızı daha uygun maliyetlerle giderebilirsiniz. İşte bu noktada Türkiye’nin en büyükleri arasına girmiş olan Kocaeli merkezli çalışmalarla bilinen Fatih Vinç ile irtibata geçerek kiralama yapabilirsiniz.

JLG Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43