Makaslı Platform Kiralama

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı Platform Kiralama konusunda; Platformlar; bir yükü kaldırmak ya da ulaşılması zor olan yerlerde güvenli çalışma sağlamak amacıyla kullanılmaktadır., Personelin korkusuzca ve güvende çalışabilmesi için makaslı platform kiralama iş güvenliği açısından da bir o kadar önemli.Sanayi işletmelerinde, temizlik işlerinde,tersanelerde,hava alanlarında, limanlarda,boya ve temizlik alanlarında ve daha pek çok sektörde kullanılmakta.Platform seçiminde çalışmanın hangi iş alanında kullanılacağına bakmamız gerekmektedir.. Çalışma yüksekliği ne olacak? Gibi sorulara cevaplar aramalıyız. Makaslı Platform ürünlerinin Akülü Makaslı Platform ve Dizel Makaslı Platform olarak ayrılmaktadır.

MAKASLI PLATFORM EMNİYETİ VE KULLANIMI İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER !

 • İşinde uzman kişilerden yeterli bilgileri almadan platformu kesinlikle kullanmamalısınız.
 • Sağlık konusu önemli. Kalp,psikolojik rahatsızlığı olan kişilerin platform kullanması tehlikeli olacağından kullanmalarına izin vermeyin.
 • Aydınlatma çok önemli olduğu için yeterli aydınlatma olmadığı takdirde platform kullanılmamalıdır.
 • Makaslar açıkken yürütülmesi tavsiye edilmemektedir.
 • Olası herhangi bir arızada yetkili servisten yardım almalısınız.
 • Zamanı gelmiş makinelerin yağlanmasını sağlamanız, üzerinde dikkatle durmanız gereken konuların başında gelmektedir.Bunun için kiralanan makaslı platform ile ilgili firmadan servis imkânlarından yararlanabilirsiniz.
 • Platformu çalıştırmadan önce mutlaka akünün şarj durumunu kontrol etmelisiniz.
 • Platform korkuluklarına kesinlikle yüklenmemek gerekiyor.
 • Şayet platform açık durumda ise makasları merdiven olarak kullanıp çıkmayınız.
 • Yük esnasında üzerinde insan olmamasına dikkat etmelisiniz.
 • Mutlaka çalışmaya başlamadan önce emniyet kemeri takmayı unutmayınız.
 • Fırtınalı ve rüzgârlı havalarda kullanmamakta fayda var.
 • Makineyi yüksek gerilimli örneğin elektrik direkleri çevresinde kullanmayın.
Genie – 10 Metre Makaslı Platform

Makaslı Platform Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Bakımlar günlük, haftalık, aylık, 3 aylık bakım, senelik bakım olarak 5 çeşittir. Bu bakımlar kalifiye personel tarafından kurum için gerçekleştirilmekte.Genel bakımda ise; yılda bir kez teknik servis hizmet vermektedir. Esnek hareket özelliği yüksek olduğundan kendinden yürüyüşlü akülü platformlar işverenler tarafından iç ve dış mekânlarda kullanılması sebebi ile tercih edilmekte. Aynı zamanda yüksek kaliteyi de ekonomik fiyatlarda satın alabilirsiniz. Çalışılacak zeminin sağlam olup olmadığına dair mutlaka makaslı platform kiralama şirketlerinden bilgi alın ve gerekli kontrolleri sağlayın.Bu hem işveren için hem de kazalara sebep vermemek açısından son derece önemli. Unutmamak gerekir ki! İş güvenliği hayati bir önem taşır.

Haulotte Compact 8 Akülü Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Haulotte Dizel Makaslı Platformların Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir