Kiralık Makaslı Platform

Kiralık Makaslı Platform

Kiralık Makaslı Platform konusunda ; İş güvenliği açısından güvenilir olması ve eğitimli ve başarılı personeller tarafından yapılan makaslı platform bütün dünyada en çok kullanılan platform çeşididir. Yurt içinde ve yurt dışında birçok marka kiralık makaslı platform hizmeti vermektedir. 3-16 metre arasında uzunluğu olan makaslı platformlar değişik uzunluklarda kullanılabilir. Sabit ve sağlam durma açısından çok tercih edilen makaslı platformlar sizin içinde yarar sağlasın ve işlerinizi hallederken daha az zaman harcayın aynı zamanda iş güvenliğiniz olsun. Makaslı Platform ürünlerinin Akülü Makaslı Platform ve Dizel Makaslı Platform olarak 2 çeşidi vardır.

Çalışma alanınızın yüksekliğini bilerek bir platform almanız gerekmektedir. Aksi takdirde yüksekliğine dikkat etmeden satın aldığınız ürün işinize yaramayacaktır. Makaslı platform çok fazla yükseklik gerektirmeyen işlerde kullanılır. Daha çok otellerde, evde temizlik yapmada, eğitim merkezlerinde, eğlence alanlarını süslemede, onarım, inşaat gibi birçok alanda kullanabileceğimiz makaslı platformların frenleme sistemleri iş güvenliği açısından büyük bir önem sağlar. Eğer siz yeni bir eve taşındıysanız ve temizlik, onarım ve bakım işlerinizde zorlanıyorsanız ya da arkadaşınıza sürpriz bir doğum günü partisi yapacaksanız ve kiraladığınız mekanı süslemek istiyorsanız ve bu gibi birçok işlerde size kolaylık sağlayacak kiralık makaslı platformları kullanabilirsiniz.

Dizel Makaslı Platformlar

Yüksek yerlere ulaşmada size yardımcı olurken fren mekanizması sayesinde işlerinizi güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca  evdeki onarım işleriniz bittiğinde kiralama süresini belirlediğiniz makaslı platformları artık evinizde bulundurmak zorunda kalmazsınız. Bu sistem sadece ev için geçerli değil tabi ki iş yerinizde, eğitim mekanlarınızda, hastane gibi birçok yerde size kolaylık sağlayacak makaslı platformları kendi belirlediğiniz süre zarfı içinde kiralayabilirsiniz. Dönemsel olarak kiraladığınız platformlar işiniz bittiğinde artık ayak altında kalmak zorunda olmayarak size bir kolaylık daha sağlayacaktır.

Kiralık Makaslı Platform ve Teknik Servis Hizmetleri

Makaslı platformlar akülü ve dizel makaslı platformlar olmak üzere iki çeşittir. Akülü makaslı platformlar sessiz çalışması nedeniyle iç mekanlarda kullanılır. Dizel makaslı platformlar ise gürültülü çalıştıkları için dış mekanlarda kullanılırlar ve zorlu arazilerde çalışmak için daha uygundur. Aynı zamanda sizin kiralık makaslı platform almanız maddi olarak da daha elverişli olacakken aynı zamanda işinizi bitirdiğinizde onu saklamak için yeni  bir alan yaratmanıza gerek kalmayacaktır. Her yönüyle size yarar sağlayacaktır.

JLG Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir