Makaslı Platform ve Kiralama

3 metre ile 25 metre aralığında yüksekliği olan iç yada dış mekanların yük kaldırma ve personel yükseltici aracı olarak kullanılan manlift grubu ürünlerinden makaslı platform. En fazla kullanılan platform türü olan bu platformlar için, fazla yükseklik gereksinimi olmayan işlerin ustası gözü ile bakılabilir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ, Kocaeli ve Gaziantep çevre bölgelerinde Fatih Vinç A.Ş. tarafından kiralama ve teknik servis hizmetleri vermektedir.

Hem Türkiye’nin en geniş seçenek grubunu barındıran platformları ile hem de uzman desteği ile Türkiye geneli platform kiralamada sorunsuz ve 7/24 teknik desteği ile Fatih Vinç A.Ş. tercih edebilirsiniz.

Makaslı Platformlar ile bir çok İnşaat işleri dışında Deponuzda yüksek bir yere kaldırmanız gereken yük varsa, bina dışı cam temizliği yapmanız gerekiyorsa, çevre düzenleme için ağaç budama yapılması gerekiyorsa makaslı platform kullanmak en uygun çözüm olacaktır. Türkiye’de pek çok firma temizlik, onarım, bakım ve inşaat işlerinde makaslı platform kullanımını görebilirsiniz. Büyük reklam panolarının düzenlenmesi, afişlerin asılması, bina giydirmeleri gibi işler de makaslı platformların kullanım yerleri olarak görülebilir. Çalışma alanınız dar olsa bile makaslı platform çalışmayı gerçekleştirmekte başarılı olacaktır.

Firmanızın yapacağı dönemsel işlerde platform kiralama yoluna gitmeniz satın almaya nazaran, mali açıdan daha güçlü olmanızı da sağlayacaktır. Bir kaç personel kullanarak ve kaza riskini göze alarak yapacağınız işleri makaslı platform kullanarak daha akılcı biçimde ve iş güvenliği yasalarına uyarak gerçekleştirme olanağınız var. Makaslı platform kullanımı ile zaman, para, personel kazancı elde edebilirsiniz. Beden gücü yerine platformu kullanımı ile personel istihdam rakamlarınız azalır ve gideriniz düşer. Bu bütçeyi platform kiralama ile kullanıp zaman kazanırsınız ve beraberinde para kazancınız artar. Aynı zamanda tehlike arz edebilecek yüksek noktalardaki çalışmalar makaslı platformun güvenli yapısı ile daha güvenilir hale gelecek, iş kazaları riskiniz azalacaktır. Makaslı platformların yapısı en olmadık durumlara karşı bile güvenlik özellikleri ile dikkat çeker.

Akülü (Elektrikli) ve Dizel Alt Grubu ve şartlara göre belirlenen yükseklik ölçüleri ile Kiralama yöntemi Makaslı Platform ürünlerinde en uygun ve en iyi yöntemdir. Haulotte, Dingli, Snorkel, Genie, JLG, HAB, ELS ve bir çok markanın ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız Fatih Vinç A.Ş. ile Kiralama ve Teknik Servis konusunda destek alabilirsiniz.

Makine parkımızda yer alan ürünlerimizi inceleyebilir yada bizim ile iletişime geçerek fiyat bilgisi, ürün bilgisi alabilirsiniz.

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı Platform Kiralama konusunda; Platformlar; bir yükü kaldırmak ya da ulaşılması zor olan yerlerde güvenli çalışma sağlamak amacıyla kullanılmaktadır., Personelin korkusuzca ve güvende çalışabilmesi için makaslı platform kiralama iş güvenliği açısından da bir o kadar önemli.Sanayi işletmelerinde, temizlik işlerinde,tersanelerde,hava alanlarında, limanlarda,boya ve temizlik alanlarında ve daha pek çok sektörde kullanılmakta.Platform seçiminde çalışmanın hangi iş alanında kullanılacağına bakmamız gerekmektedir.. Çalışma yüksekliği ne olacak? Gibi sorulara cevaplar aramalıyız. Makaslı Platform ürünlerinin Akülü Makaslı Platform ve Dizel Makaslı Platform olarak ayrılmaktadır.

MAKASLI PLATFORM EMNİYETİ VE KULLANIMI İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER !

 • İşinde uzman kişilerden yeterli bilgileri almadan platformu kesinlikle kullanmamalısınız.
 • Sağlık konusu önemli. Kalp,psikolojik rahatsızlığı olan kişilerin platform kullanması tehlikeli olacağından kullanmalarına izin vermeyin.
 • Aydınlatma çok önemli olduğu için yeterli aydınlatma olmadığı takdirde platform kullanılmamalıdır.
 • Makaslar açıkken yürütülmesi tavsiye edilmemektedir.
 • Olası herhangi bir arızada yetkili servisten yardım almalısınız.
 • Zamanı gelmiş makinelerin yağlanmasını sağlamanız, üzerinde dikkatle durmanız gereken konuların başında gelmektedir.Bunun için kiralanan makaslı platform ile ilgili firmadan servis imkânlarından yararlanabilirsiniz.
 • Platformu çalıştırmadan önce mutlaka akünün şarj durumunu kontrol etmelisiniz.
 • Platform korkuluklarına kesinlikle yüklenmemek gerekiyor.
 • Şayet platform açık durumda ise makasları merdiven olarak kullanıp çıkmayınız.
 • Yük esnasında üzerinde insan olmamasına dikkat etmelisiniz.
 • Mutlaka çalışmaya başlamadan önce emniyet kemeri takmayı unutmayınız.
 • Fırtınalı ve rüzgârlı havalarda kullanmamakta fayda var.
 • Makineyi yüksek gerilimli örneğin elektrik direkleri çevresinde kullanmayın.
Genie – 10 Metre Makaslı Platform

Makaslı Platform Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Bakımlar günlük, haftalık, aylık, 3 aylık bakım, senelik bakım olarak 5 çeşittir. Bu bakımlar kalifiye personel tarafından kurum için gerçekleştirilmekte.Genel bakımda ise; yılda bir kez teknik servis hizmet vermektedir. Esnek hareket özelliği yüksek olduğundan kendinden yürüyüşlü akülü platformlar işverenler tarafından iç ve dış mekânlarda kullanılması sebebi ile tercih edilmekte. Aynı zamanda yüksek kaliteyi de ekonomik fiyatlarda satın alabilirsiniz. Çalışılacak zeminin sağlam olup olmadığına dair mutlaka makaslı platform kiralama şirketlerinden bilgi alın ve gerekli kontrolleri sağlayın.Bu hem işveren için hem de kazalara sebep vermemek açısından son derece önemli. Unutmamak gerekir ki! İş güvenliği hayati bir önem taşır.

Haulotte Compact 8 Akülü Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Haulotte Dizel Makaslı Platformların Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

Kiralık Makaslı Platform

Kiralık Makaslı Platform

Kiralık Makaslı Platform konusunda ; İş güvenliği açısından güvenilir olması ve eğitimli ve başarılı personeller tarafından yapılan makaslı platform bütün dünyada en çok kullanılan platform çeşididir. Yurt içinde ve yurt dışında birçok marka kiralık makaslı platform hizmeti vermektedir. 3-16 metre arasında uzunluğu olan makaslı platformlar değişik uzunluklarda kullanılabilir. Sabit ve sağlam durma açısından çok tercih edilen makaslı platformlar sizin içinde yarar sağlasın ve işlerinizi hallederken daha az zaman harcayın aynı zamanda iş güvenliğiniz olsun. Makaslı Platform ürünlerinin Akülü Makaslı Platform ve Dizel Makaslı Platform olarak 2 çeşidi vardır.

Çalışma alanınızın yüksekliğini bilerek bir platform almanız gerekmektedir. Aksi takdirde yüksekliğine dikkat etmeden satın aldığınız ürün işinize yaramayacaktır. Makaslı platform çok fazla yükseklik gerektirmeyen işlerde kullanılır. Daha çok otellerde, evde temizlik yapmada, eğitim merkezlerinde, eğlence alanlarını süslemede, onarım, inşaat gibi birçok alanda kullanabileceğimiz makaslı platformların frenleme sistemleri iş güvenliği açısından büyük bir önem sağlar. Eğer siz yeni bir eve taşındıysanız ve temizlik, onarım ve bakım işlerinizde zorlanıyorsanız ya da arkadaşınıza sürpriz bir doğum günü partisi yapacaksanız ve kiraladığınız mekanı süslemek istiyorsanız ve bu gibi birçok işlerde size kolaylık sağlayacak kiralık makaslı platformları kullanabilirsiniz.

Dizel Makaslı Platformlar

Yüksek yerlere ulaşmada size yardımcı olurken fren mekanizması sayesinde işlerinizi güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca  evdeki onarım işleriniz bittiğinde kiralama süresini belirlediğiniz makaslı platformları artık evinizde bulundurmak zorunda kalmazsınız. Bu sistem sadece ev için geçerli değil tabi ki iş yerinizde, eğitim mekanlarınızda, hastane gibi birçok yerde size kolaylık sağlayacak makaslı platformları kendi belirlediğiniz süre zarfı içinde kiralayabilirsiniz. Dönemsel olarak kiraladığınız platformlar işiniz bittiğinde artık ayak altında kalmak zorunda olmayarak size bir kolaylık daha sağlayacaktır.

Kiralık Makaslı Platform ve Teknik Servis Hizmetleri

Makaslı platformlar akülü ve dizel makaslı platformlar olmak üzere iki çeşittir. Akülü makaslı platformlar sessiz çalışması nedeniyle iç mekanlarda kullanılır. Dizel makaslı platformlar ise gürültülü çalıştıkları için dış mekanlarda kullanılırlar ve zorlu arazilerde çalışmak için daha uygundur. Aynı zamanda sizin kiralık makaslı platform almanız maddi olarak da daha elverişli olacakken aynı zamanda işinizi bitirdiğinizde onu saklamak için yeni  bir alan yaratmanıza gerek kalmayacaktır. Her yönüyle size yarar sağlayacaktır.

JLG Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43

makaslı platform

Makaslı Platform GEPOSB

Fatih Vinç firması olarak Makaslı Platform GEPOSB bölgesinde satışlarına yıllardır devam etmekteyiz. Yaygın olarak kullanılan ve tercih edilen makaslı platformlar birçok alanda işleri kolaylaştırmaktadır. Pek çok farklı model ve renkleriyle makaslı platformlar firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

Bu aletler hem iç mekânlarda, hem de dış mekanlarda uygulanan platformlardır. Çok fazla yükseklikte işlem yapılmasına gerek kalmadan, makaslı platformlar ihtiyaçlara fazlasıyla cevap verebilecek kapasitede olan platformlardır. Makaslı platformlar epey bir rağbet görülmekte ve pek çok acil ihtiyaca yardımcı olmaktadır. Çünkü personel taşıdığı gibi ve çok fazla yer kaplamamasına karşın ağır yükleri de çok fazla kolay taşıyabilmektedir. Makaslı Platform satışlarının faaliyetini gösteren firmamız “Fatih Vinç” makaslı platformların da pek çok farklı model ve tipiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Platform satışı yapan birçok firmadan biri olmamıza rağmen, müşterilerimizin memnuniyeti ve yıllardır biriken tecrübemizle en iyisi olduğumuzu söyleyebiliriz. Makaslı Platform ürünlerinde sizin istediğiniz boyutta, renkte ve modelde tasarlanmakta ve siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda satışı yapılmaktadır.

Makaslı Platformlar da bom liftlerin manevra tekniğiyle hareket ederler, ancak platformları yalnızca dikey olarak kalkar. Çekilebilir Makaslı platformlar 3.2 metreden 16 metreye varan platform yükseklikleriyle, değişik modellerde üretilmektedir. Makaslı Platform satışı yapan bir firma olarak, inşaat, bakım-onarım, eğlence sektörü ve kurumsal kullanımlar için tüm Türkiye‘ ye satış yapabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Depolama ve dağıtım merkezleri için özellikle aranan bir modeldir. Oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun kullanımı mevcuttur. Fatih Vinç olarak sizlere bu konuda en iyi hizmeti verebilmek ve daha güzel şeyler sunabilmek için her geçen gün kendimizi daha da çok geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizin desteğiniz bizim için en önemli gurur kaynağıdır.

Makaslı Platform GEPOSB Bölgesi ve Diğer Bölgeler

Makaslı Platform firması Fatih Vinç; Geposb dışında, Bursa, Ankara, Gebze, İzmir, Eskişehir ve Tekirdağ’da hizmet vermektedir. Her sektöre uygun sınırsız makaslı platform seçeneği ile sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyor. Yükseklik ne kadar olursa olsun her türlü makinelerimiz ile istediğiniz yüksekliğe ulaşabilirsiniz.

Makaslı Platform Ürünlerimizi görmek için ürünler sayfasını ziyaret edebilir; Kiralama, Satış, Teknik Servis ve Yedek Parça hizmetleri için bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

Makaslı Platform Gebze

Makaslı Platform Gebze; Havadaki çalışma bölgesine erişmek, yapılan işe göre belirli yardımcı aletleri malzemeleri taşımak ve çalışacak personeli yukarıya kaldırmak amacıyla tasarlanmış makaslı platform gebze sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Elektrikli makaslı platformlar ve dizel makaslı platformlar olmak üzere kendi aralarında ikiye ayrılan bu cihaz, enerji santrallerinde, her türlü depolama çalışmalarında,  binaların iç ve dış cephe çalışmalarında, levha takma çalışmalarında kendini göstermektedir. Bu makineleri herkes kullanmamalıdır. Yalnızca gerekli eğitimlerden geçmiş gerekli bilgilere sahip kişiler kullanmalıdır. Platformlar engebeli, çamurlu, eğimli yerlerde sürüşleri kolaylaştırır ve sessiz çalışma özellikleri ile tüketicinin rahatlığı için tasarlanmıştır.

Bu makaslı platform gebze özellikleri ile de en çok tercih edilme sebeplerine sahiptir. Platform yükseklikleri, çalışma yükseklikleri, kapalı yüksekliği, toplam boyutları, platform ölçüleri, platform uzatması, kaldırma hızı, eğimi, gücü ve ağırlığı ile dizel ve elektrikli makaslı platform hem arazilerin olumsuz şartlarına göre, hem de betonarme zeminleri için tasarlanmış mükemmel bir makinelerdir. Bu makineler aşırı rüzgârlı ve sert fırtınalı hava koşullarında kullanılmamalıdır. Bu şartlar makinelerin dengesini bozabilir. Mükemmel tasarlanmış bu platformları kullanan operatörler çalışma öncesi denetleme işlemini yapmalıdır. Bu testlerin bazıları fonksiyon testleri, bazıları ile gözle görünür testlerdir. Çalıştırmadan önceki denetimler için, elektrik kabloları, aşınma dolguları, toprak kablosu, alarma ve ikaz göstergesi, güvenlik donanımı, platform yükü parçaları, lastik ve tekerlekler, fren pedalı, platform giriş zinciri ve kapısı, tahrik motorları, akü paleti ve bağlantıları gibi kontrolleri yapılmalıdır.

Makaslı Platform Gebze

Platformlarda, korkuluk, platform uzatma, platform uzatma ayak kilidi, platform zemini, kumanda kolu, evrak kutusu, hareketli zemin bölümü, makas kolu, yürüyüş aksı, yan açılır kapak, direksiyon aksı, yürüyüş motoru, şaşi, lift silindiri, emniyet kolu, kapı, çukur denge plakası, merdiven, yer kumanda paneli ve platform kumanda paneli tanımları makaslı platform gebze makinelerin özellikleri arasındadır. Satın aldığınız platformların arızası ve onarımı ile de alımını yaptığınız kurum ilgilenmektedir. Ayrıca yedek parça gerektiğinde de orijinal yedek parçaların temini söz konuşurdur. Garanti kapsamı içinde yer alan sorunlardan her hangi ücret talep edilmemektedir. Bu platformlar için detaylı bilgilere ulaşmak istediğinizde kesinlikle karşılıklı görüşmeler ve yerinde makineyi görmeler ile daha uzman bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır.

Makaslı Platform ürünleri konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…

Makaslı Platform

Makaslı Platform Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Hem üretim yerleri, fabrika alanları gibi iç mekanlarda hem de inşaat şantiyesi, depolama alanı gibi dış mekanlarda ağır yük kaldırma gerekliliği ortaya çıktığında en fazla tercih edilen platform türlerinden biri makaslı platformlar oluyor. Yükseklikte 3 – 20 metre arasına rahatça yükselebilmesi ile çok fazla yükseklik gerekmeyen ağır yük sorumluluklarını bu iş makinaları ile çözen kurum ve kuruluşlar, çalışmalarında hız kazanıyor.

Makaslı platformlar, güvenli yapıları sebebi ile ağır yük kaldırmada yaşanabilecek kaza riskini de en aza indirerek iş güvenliği yasalarına uygun çalışma gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Türkiye’nin tüm sanayi bölgelerinde ve şantiyelerinde Fatih Vinç olarak Akülü, Dizel Makaslı Platform ürünlerinde kiralama hizmetleri ve teknik servis desteği sunuyoruz.

Haulotte Akülü Makaslı Platform

Fatih Vinç, Kocaeli Gebze merkezli olarak çalışmalarına başlamış ve Türkiye’nin bir çok bölgesindeki şubeler ile giderek daha zenginleşen bir iş makinesi parkına sahip olmuştur. Bu büyümekte olan yapı içerisinde makaslı platform kiralama hizmeti almak isteyen kurum ve kuruluşları kırk üzerinde model seçeneği bekliyor.

Temizlik firmaları dış cephe bina temizlikleri yapmak istediklerinde, nakliyat firmaları yüksek binalardan eşya çıkarmak istediklerinde, lojistik firmaları ağır kolileri istiflemek istediklerinde, inşaat firmaları yüksek noktalarda personel çalıştırmak istediklerinde, üretim yapan firmalar malzemelerini yüksek noktalara ulaştırmak istediklerinde makaslı platform kullanarak çözüme ulaşabilirler.

Makaslı Platformlarda Hangi Markaları Tercih Ediyoruz?

Güvenlik açısından sabit ve sağlam durması ile kötü hava koşullarında bile dış mekanlarda ağır yük kaldırma işleri makaslı platform ile kesintisiz devam edebilir. Ağır yük sorunlarında çözüme ulaşmak için, dünyanın tercih ettiği makaslı platform markaları olan haulotte, dingli, jlg, skyjack, genie ve bir çok marka ile oldukça fazla farklı modele ulaşmak için kiralama amacıyla internet sitemiz üzerinden yada iletişim bilgilerimiz ile bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Büyük boyutlu ve fazla yer kaplayan, aynı zamanda yüksek maliyetleri olan makaslı platform gibi işlerinizde size yardımcı olacak sadece belli bir süre ihtiyacınız için satın alma yoluna gitmek işletmenize fayda getirmez. Bu ürünlerin kiralayarak günlük, haftalık, aylık ve hatta yıllık ihtiyaçlarınızı daha uygun maliyetlerle giderebilirsiniz. İşte bu noktada Türkiye’nin en büyükleri arasına girmiş olan Kocaeli merkezli çalışmalarla bilinen Fatih Vinç ile irtibata geçerek kiralama yapabilirsiniz.

JLG Makaslı Platform Tanıtım Videosu

Fatih Vinç A.Ş. Platform, Forklift, Vinç Kiralama ve Teknik Servis Hizmetleri

Fatih Vinç A.Ş. olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde Manlift, Platform, Forklift Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri vermektedir. Kocaeli / Gebze Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ şubeleri ile geniş makina parkına sahiptir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir, fiyat teklifi almak iletişim sayfasından iletişim bilgilerini alabilir yada iletişim formunu doldurarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Vinç A.Ş. İletişim Bilgileri ve Şubeler

TEL  : +90 (262) 600 00 34
GSM : +90 (531) 734 55 43